Reklama
Reklama

Żona Kubackiego dostała wolną rękę. Niespodziewane wieści z domu sportowców

W marcu Marta Kubacka niespodziewanie trafiła do szpitala. Jej stan był określany jako krytyczny. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, choć pierwsze doniesienia nie były optymistyczne. Dawid Kubacki określił powrót do zdrowia żony mianem cudu. Nietrudno się dziwić, w końcu fani skoczka narciarskiego wspólnie modlili się w intencji uzdrowienia Marty. Teraz para powoli otwiera się na mówienie o trudnych doświadczeniach.

Marta Kubacka i Dawid Kubacki. Małżeństwo podjęło niespodziewaną decyzję

Marta Kubacka i Dawid Kubacki przeżyli chwilę grozy. Teraz, już po trzech miesiącach od wydarzenia pojawiają się pytania, co tak naprawdę stało się żonie skoczka narciarskiego. Sportowiec jasno wyjaśnia sprawę, twierdząc, że przyjdzie na to odpowiedni moment.

Żona Kubackiego dostała wolną rękę. Takie wieści z domu sportowców!

Po tym, jak Marta Kubacka wróciła do domu, skoczek narciarski został zaproszony do programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Wnikliwy Krzysztof Skórzyński próbował wypytywać sportowca co dokładnie się stało, jak wszystko wyglądało i co najważniejsze - dlaczego Marta zachorowała tak nagle. 

Reklama

"Nie chciałbym się w to zagłębiać, bo uważam, że takie dane medyczne to jest sprawa prywatna. A z drugiej strony, jeżeli żona będzie się chciała kiedyś tym podzielić, to jej zostawiam tę decyzję. Sytuacja była bardzo ciężka to tyle, co mogę powiedzieć, ale na szczęście wizyta u Świętego Piotra jest odwołana na co najmniej 50 lat. To jest najważniejsze - powiedział wymijająco Dawid Kubacki.

Przypomnijmy, że Marta Kubaca obecnie żyje z rozrusznikiem serca. Operacja została wykonana w szpitalu kardiologicznym w Zabrzu, a wcześniej lekarze ponad tydzień walczyli o jej życie.

Marta Kubacka i Dawid Kubacki. Małżeństwo zaczyna życie od nowa

Marta Kubacka po powrocie do domu nie może wykonywać wielu czynności. Choć rehabilitacja idzie coraz lepiej, to Dawid przejął stery w zarządzaniu domem, załatwianiem różnych spraw i opieką nad dziećmi.

"Powoli się ogarniamy. To na pewno nie jest super łatwe po tym wszystkim, co się działo, ale idzie ku dobremu i to jest najważniejsze. Powoli wracamy do normalności. Jeszcze nie w 100 procentach, ale powolutku, małymi kroczkami" - dodał Dawid Kubacki w rozmowie ze "Skijumping".                

Zobacz też:

Fani Dawida Kubackiego zrobili coś wzruszającego dla jego żony. Internauci poruszeni 

Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Zachwycony Dawid Kubacki wyznaje: "To cud"

Dawid Kubacki i Marta Kubacka. Historia miłości, która zaczęła się od pasji

Kubacki pomaga żonie. Była na wpół sparaliżowana! To konsekwencje tragedii!

Dawid Kubacki o niełatwych świętach wielkanocnych w szpitalu. "Całą rodziną, ale nie jednocześnie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kubacka | Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy