Reklama
Reklama

Fani Dawida Kubackiego zrobili coś wzruszającego dla jego żony. Internauci poruszeni

Marta Kubacka jest obecnie na językach wszystkich fanów skoków narciarskich i tym samym jej męża, Dawida Kubackiego. Kiedy tylko w poniedziałek do mediów trafiła wieść, że jej stan zdrowotny bardzo się pogorszył to skoczkowie, ich rodziny, a także sam Adam Małysz zaoferował swoją pomoc. Tymczasem fani Dawida zorganizowali wzruszającą na swój sposób akcję. Tylko zobaczcie!

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. "Lekarze walczą o życie" Marty Kubackiej

Marta Kubacka pewnie nie spodziewała się aż tak ogromnego wsparcia ze strony fanów jej męża, Dawida KubackiegoMarta trafiła do szpitala, gdzie "lekarze walczyli o jej życie", a na wieść o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia żony, polski skoczek zrezygnował z udziału w konkursie skoków narciarskich.

Reklama

Wszyscy wspierają Kubackich: rodzina, sportowcy i celebryci

Marta Kubacka trafiła na oddział kardiologiczny. Jak zdążył zdradzić ojciec Dawida, Edward KubackiMarta miała odczuwać silne zaburzenia rytmu serca.

Na szczęście trafiła pod opiekę najlepszych specjalistów - Adam Małysz wyjawił, że Marta przebywa w "najlepszych rękach, bo trafiła w Zabrzu na oddział profesora Religi".

Kubaccy mogli też liczyć na wsparcie polskich celebrytów, którzy wysyłali ogrom wsparcia, szczere życzenia zdrowia i obietnicę trzymania kciuków za powrót Marty do męża, domu, dwójki córek i psa.

To nie plotka! Internauci zrobili wzruszającą akcję dla Marty Kubackiej

Wszyscy fani Dawida Kubackiego dołączyli do wspierania swojego ulubionego skoczka narciarskiego i jego żony. Para poznała się na studiach w 2013 roku i po latach związku w 2019 zostali małżeństwem.

Internauci zapoczątkowali wzruszającą akcję dla Marty Kubackiej w mediach społecznościowych. Rozpoczęli wątki na Twitterze i Facebooku, gdzie w komentarzach dodawane są kolejne modlitwy użytkowników.

"Kochani, lekarze walczą o życie żony Dawida Kubackiego. Módlmy się za Martę i całą ich rodzinę" - czytamy w jednym z postów na profilu "Rodzina Bogiem Silna". Możemy w komentarzach między innymi prośby o uzdrowienie dla Marty: "Św. Józefie patronie rodzin obdarz łaską zdrowia rodzinę Dawida Kubackiego, a zwłaszcza jego żonę Martę"; "Dużo zdrowia i wytrwałości"; "Całym sercem z rodziną państwa Kubackich" - piszą internauci.

Zobacz też:

SZOK! Sąsiadka Kubackich wyjawiła, co mówi się na wsi. Wieści o stanie Marty porażają!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka. Historia miłości, która zaczęła się od pasji

Kubacki może liczyć na wsparcie. Polscy celebryci trzymają kciuki za jego żonę!

Ojciec Dawida Kubackiego wyjawił prawdę na temat zdrowia Marty. Kobieta trafiła do szpitala w stanie ciężkim

Legenda skoków narciarskich wspiera Kubackiego. "Marta ma dla kogo walczyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kubacka | Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama