Reklama
Reklama

Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Zachwycony Dawid Kubacki wyznaje: "To cud"

Cudowne wieści płynął od Dawida Kubackiego - walka o zdrowie żony przebiegła pomyślnie. Polski skoczek narciarski ogłosił, że Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Wyzdrowienie ukochanej określa jako "cud" i dziękuje za opiekę pracownikom służby zdrowia.

Marta Kubacka wyszła ze szpitala!

Przypomnijmy, że Marta Kubacka kilka tygodni temu trafiła niespodziewanie do szpitala, gdzie "lekarze walczyli o jej życie". Sportowiec, który akurat brał udział w turnieju skoków narciarskich od razu zrezygnował z dalszego udziału i przyleciał jak najszybciej do żony. Od tamtej pory Dawid Kubacki wraz z rodziną i fanami modlili się o jej wyzdrowienie. Wygląda na to, że się udało!

Reklama

Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Dawid Kubacki potwierdza: "to cud"

Szczęśliwą wiadomością Dawid Kubacki podzielił się na swoim Facebooku. Dodał też zdjęcie z Martą i podziękował wszystkim za wsparcie i siłę. Szczególne podziękowania skierował do personelu szpitala: lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów.

"Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości".

Marta Kubacka ma rozrusznik serca! Dawid Kubacki: "Drugie życie"

Dawid Kubacki wyznał też, że Marta Kubacka ma wstawiony... rozrusznik serca! Sportowiec wyznał szczerze, że musi nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości z delikatnym zdrowiem swojej żony. Złożył też wzruszające podziękowania na ręce lekarzy:

"Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie"

Zobacz też:

SZOK! Sąsiadka Kubackich wyjawiła, co mówi się na wsi. Wieści o stanie Marty porażają!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka. Historia miłości, która zaczęła się od pasji

Kubacki może liczyć na wsparcie. Polscy celebryci trzymają kciuki za jego żonę!

Ojciec Dawida Kubackiego wyjawił prawdę na temat zdrowia Marty. Kobieta trafiła do szpitala w stanie ciężkim

Legenda skoków narciarskich wspiera Kubackiego. "Marta ma dla kogo walczyć"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kubacka | Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy