Reklama
Reklama

Żona Dawida Kubackiego wylądowała w szpitalu. "Lekarze walczą o życie"

Dawid Kubacki zamieścił w sieci niepokojący wpis dotyczący jego żony. Polski skoczek narciarski ujawnił, że Marta trafiła do szpitala na oddział kardiologiczny. Niestety jej stan jest ciężki, a lekarze walczą o jej życie.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka - związek

Dawid Kubacki to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, który ma na koncie niezwykłe osiągnięcia - jest trzykrotnym olimpijczykiem i zdobywcą 5 medali mistrzostw świata. Mężczyzna nie tylko rozwija swoje życie zawodowe i robi karierę, ale też ma poukładane życie prywatne. Od 2019 roku bowiem pozostaje w związku małżeńskim z ukochaną MartąSportowiec poznał swoją partnerkę na studiach na AWF w Katowicach. Para zaręczyła się w 2018 roku w Egipcie, a rok później powiedzieli sobie sakramentalne tak w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na podhalańskiej Bachledówce. Wśród świadków tego wydarzenia możemy wymienić m.in. Kamila i Ewę Stochów, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Stefana Hulę czy Jakuba Wolnego. 

Reklama

29 grudnia 2020 roku na świat przyszła pierwsza córeczka pary - Zuzanna, a na początku tego roku - 6 stycznia 2023 roku - dumni rodzice świętowali narodziny drugiej pociechy - Mai. Niestety sielanka nie trwała długo. Skoczek przekazał teraz szokujące wieści.

Kubacki kończy sezon 2022/2023

Dawid Kubacki nie wziął udziału w niedzielnych zawodach w Vikersund. Wycofał się z turnieju Raw Air, a jego trener Thomas Thurnbichler poinformował, że to ze względu na sytuację osobistą. 

Okazuje się, że Kubacki zrezygnował z dalszej walki o najwyższe tytuły z poważnych powodów. 

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Dawid Kubacki zamieścił na Instagramie niepokojący wpis. Okazuje się, że sportowiec musiał szybko wrócić z turnieju do domu, gdyż jego żona Marta trafiła do szpitala. 33-latka przebywa na oddziale kardiologicznym, a jej stan jest ciężki.

"Mój nagły powrót do domu.... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie" - napisał skoczek narciarski.

Sportowiec wyjaśnił też, że dla niego tegoroczny sezon skoków z oczywistych przyczyn się zakończył.

"Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - dodał.

Zobacz też:

Kubacki znów się wzbogacił. Dzięki medalowi MŚ na jego konto wpłynie spora suma

Ogromne problemy Dawida Kubackiego w domu! Nastąpiło zalanie! Skoczek pokazał szkody

Wiemy, ile zarabiają Kubacki, Stoch, Małysz i Piotr Żyła. Te kwoty są zawrotne
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama