Reklama
Reklama

Kim jest żona Dawida Kubackiego? Tajemnicza Marta jest jego największą fanką

Dawid Kubacki (32 l.) jest gwiazdą na tegorocznym Pucharu Świata w skokach narciarskich. Sportowiec może pochwalić się nie tylko szczytową formą, ale również wspaniałą żoną i córką. Marta Kubacka to jego wielka fanka, w której znalazł oparcie. Kim jest i co robi?

Dawid Kubacki od lat udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Król tej zimy już czterokrotnie wygrał indywidualne konkursy i jest liderem w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata. Pochodzący z Nowego Targu zawodnik może poszczycić się nienaganną kondycją i techniką oraz udanym życiem osobistym. 32-latek chroni swojej prywatności, ale co jakiś czas w mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia bliskich i rodziny.

W publikacjach nie brakuje miejsca dla jego ukochanej, Marty Kubackiej.

Reklama

Kim jest tajemnicza blondynka i czym się zajmuje?

Kim jest żona Dawida Kubackiego? Marta Kubacka jest jego największą fanką!

Marta Kubacka i Dawid Kubacki od lat tworzą udany związek. Para poznała się na studiach na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdyż w przeszłości kobieta również próbowała sił w sporcie. Niestety kontuzja przerwała jej karierę w szermierce, którą trenowała aż 16 lat. Po studiach Marta zdecydowała się na pracę na stanowisku m.in. department managera w sklepie odzieżowym.

"To była wiosna. Spotkaliśmy się, kiedy Dawid przyjechał w końcu na zajęcia po sezonie. Zaiskrzyło między nami. Bardzo często przyjeżdżałam też do Zakopanego" - opowiadała o początkach znajomości z Dawidem.

32-latka pochodzi ze Śląska, ale po ślubie, który odbył się w 2019 roku, zamieszkała z mężem na Podhalu. Uroczysta ceremonia odbyła się w długi weekend majowy w sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej we wsi Bachledówka.

Na tradycyjnym góralskim weselu bawili się bliscy pary, a także Kamil Stoch z żoną Ewą. Zakochani uroczymi zdjęciami pochwalili się w sieci, a Marta na tę okazję zdecydowała się na romantyczną suknię z koronkową górą, delikatny kok i makijaż podkreślający urodę. Dawid wystroił się w elegancki, czarny garnitur.

Marta Kubacka i Dawid Kubacki są szczęśliwymi rodzicami. Niedługo ich rodzina się powiększy

Małżonkowie pod koniec 2020 roku doczekali się córeczki Zuzanny, a już niebawem ich rodzina znów się powiększy. Marta jest w zaawansowanej ciąży, a termin porodu ma wyznaczony na początek stycznia. Nie da się ukryć, że ta zima jest niezwykle intensywna dla skoczka, jednak ten wydaje się niezwykle spokojny i opanowany, o czym sam poinformował w sieci. Jego azylem jest oczywiście dom, który wraz z ukochaną wybudował w Szaflarach, miejscowości znajdującej się niedaleko Nowego Targu.

Wnętrze gniazdka Kubackich możemy podziwiać w mediach społecznościowych, a w wielu publikacjach są również zabawne nagrania z ukochanym czworonogiem pary, berneńskim psem pasterskim o imieniu Berni!

Zobaczcie, jak Dawid Kubacki i Marta Kubacka się urządzili!

Przeczytajcie również:

Dawid Kubacki zaniepokoił fanów. Ciężarna żona zaczęła odbierać mnóstwo telefonów!

Wiemy, ile zarabiają Kubacki, Stoch, Małysz i Piotr Żyła. Te kwoty są zawrotne

Żona Kubackiego pochwaliła się choinką. Mała Zuzanna skradła show

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy