Reklama
Reklama

Dawid Kubacki będzie miał drugie dziecko. "Jeszcze dwa miesiące i się widzimy"

Dawid Kubacki (32 l.) to jeden z najbardziej znanych skoczków narciarskich w Polsce. Okazuje się, że on i jego żona, już niedługo drugi raz zostaną rodzicami. Radosną nowiną na instagramowym koncie podzieliła się żona sportowca.

Dawid Kubacki prócz udanego życia zawodowego może pochwalić się również doskonałym życiem prywatnym. Dawid oraz jego ukochana żona pobrali się w 2019 roku, a dwa lata temu zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka Zuzanna. Z kolei 1 listopada 2022 roku Marta Kubacka postanowiła pochwalić się radosną nowiną na swoim instagramowym koncie. Okazuje się, że kobieta spodziewa się drugiego dziecka.

Dawid Kubacki drugi raz zostanie tatą

Dawid Kubacki wraz z żoną nie należą do tych par polskiego show-biznesu, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Tym razem postanowili zrobić wyjątek i poinformować fanów o drugiej ciąży. Dodatkowo ukochana sportowca zdradziła płeć maluszka, a także napisała, na kiedy zaplanowany jest poród.

Reklama

Na instagramowym profilu Marty Kubackiej pojawiła się fotografia, na której pozuje wraz z córeczką, która przytula się do jej ciążowego brzucha. W opisie posta można przeczytać, że rodzina powiększy się o jeszcze jedną dziewczynkę.

"Siostra jeszcze dwa miesiące i się widzimy" - napisała Marta Kubacka na swoim instagramowym koncie.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów żony znanego sportowca. Większość była zachwycona tym, że już niedługo Marta urodzi. Internauci postanowili pogratulować i życzyć wszystkiego dobrego.

"Szczęśliwego rozwiązania"

"Gratulacje dla was"

"Jesteście przesłodcy"

Dawid Kubacki - kariera i życie prywatne

Dawid Kubacki urodził się 12 marca 1990 roku w Nowym Targu. 25 września 2005 roku zadebiutował w konkursie FIS Cup, w Bischofshofen zajmując 33. pozycję. 14 stycznia 2006 roku zdobył pierwsze punkty w tym cyklu po zajęciu 22. miejsca w konkursie w Harrachovie.

W lipcu 2010 roku występował w Letnim Pucharze Kontynentalnym, dwukrotnie zajmując miejsca na podium.

Zwyciężył w obu konkursach Letniego Grand Prix 2020, rozgrywanych w Wiśle. W ramach Letniego Grand Prix 2021 czterokrotnie kończył konkursy w pierwszej dziesiątce, w tym dwa razy na podium.

Odniósł zwycięstwo w trzech konkursach z cyklu Letniego Grand Prix 2022 zapewniając sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

1 maja 2019 roku skoczek narciarski wziął ślub z Martą Majcher, którą poznał w czasie studiów na AWF w Katowicach. 29 grudnia 2020 roku urodziła im się córka Zuzanna.

Zobacz też:

Dawid Kubacki ma powody do radości. Sami zobaczcie!

Żona Dawida Kubackiego odsłania kulisy życia u boku skoczka. Nie zawsze jest kolorowo


Dawid Kubacki miał drobny wypadek. Ale pech!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama