Reklama
Reklama

Zofia Zborowska znów imponuje szczerością. Chcieliście to o niej wiedzieć?

Zofia Zborowska (35 l.) nie dała się dotąd poznać jako osoba nadmiernie przywiązana do prywatności. Do tej pory zdążyła się podzielić wieloma szczegółami, które większość osób uznałaby za intymne. Właśnie po raz kolejny przesunęła granice...

Zofia Zborowska, córka aktorskiej pary Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, buduje swój wizerunek na szczerości i otwartości, które wydają się nie mieć granic

Zofia Zborowska: przesadza ze szczerością?

Zaczęła od publicznego napiętnowania tabletek antykoncepcyjnych, nazywając je „czymś obrzydliwym”, a potem poszło już z górki. 

Reklama

Odkąd Zborowska wraz z miłością swojego życia, siatkarzem Andrzejem Wroną, rozpoczęła starania o dziecko, zdążyła podzielić się wieloma szczegółami, które większość osób omawia w gronie najbliższych i z lekarzem. 

Zborowska wyznała, że pierwsza ciąża skończyła się poronieniem, po którym do równowagi psychicznej wracała w zamkniętym ośrodku jogi w Indiach. W „Domówce u Dowborów” ujawniła, że, ze względu na zespół antyfosfolipidowy i mięśniaki macicy lekarze dawali jej nikłe szanse na donoszenie ciąży. 

Jak ujawniła Zborowska, musiała przyjmować heparynę w zastrzykach, które alikował jej mąż, bo ona panicznie boi się igieł.

Zofia Zborowska: relacje z ciąży, porodu i połogi

Na Instagramie Zborowska szczegółowo relacjonowała przebieg ciąży, porodu i połogu. Przy okazji ujawniła, że lekarz za mocno zszył jej krocze, co skończyło się dwutygodniowym dyskomfortem. 

Następnie skupiła się na swoich zmaganiach o odzyskanie figury sprzed ciąży. Jak ujawniła, była to walka o każdy centymetr. 3 miesiące po porodzie chwaliła się, że jest już w stanie wcisnąć się w stare dżinsy, pod warunkiem, że zrezygnuje z ich zapięcia. W grudniu zaś wyznała, że zostało jej jeszcze do zrzucenia 7 kilogramów, a brzuch zaczyna już się dawać wciągnąć. Zamieściła także pouczające nagranie, pokazujące, jak wygląda jej brzuch na wdechu i na wydechu. 

Na szczęście wysiłki zostały ukoronowane sukcesem i od tamtej pory Zborowska chętnie chwali się płaskim brzuchem na Instagramie.

Zofia Zborowska opowiada o swoim libido

I kiedy już wydawało się, że Zofia wyczerpała już wszelkie aspekty emocjonalnego ekshibicjonizmu, zorganizowała internetową sesję pytań i odpowiedzi, podczas której poruszyła tym razem kwestię swojego temperamentu seksualnego. Jak dała do zrozumienia, należy on do raczej wybujałych, a narodziny dziecka niczego w tym względzie nie popsuły. Jak wyznała:

"Marzy mi się spadek libido". 

Miejmy nadzieję, że to oznacza, że z kroczem na szczęście już wszystko w porządku...

Zobacz też:

Zofia Zborowska wspomina zszywanie po porodzie: "Szew dla męża jest hardkorem"

Zofia Zborowska grubo przesadziła? To następna po Żebrowskiej celebrytka, która pochwaliła się intymnym zdjęciem

Zofia Zborowska chudnie w oczach. „Tak się jaram”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona
Reklama
Reklama
Reklama