Reklama
Reklama

Żebrowska zaskoczyła zdjęciem brzucha ciążowego. Zborowska aż nie mogła uwierzyć!

Aleksandra Żebrowska ku zaskoczeniu wszystkich, nawet swoich koleżanek z branży, zamieściła fotki, na których dumnie prezentuje ciążowy brzuszek. Wyraźnie zaskoczona Zofia Zborowska pokusiła się o równie zaskakujący komentarz. O co dokładnie chodzi?

Aleksandra Żebrowska: kariera w show-biznesie i kontrowersje

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pojawiła się na salonach kilkanaście lat temu, kiedy zaczęła spotykać się ze starszym od siebie o czternaście lat Michałem Żebrowskim. Choć wielu nie wróżyło im długiej wspólnej przyszłości, oni do dziś są razem. Para doczekała się trojga synów, a w lipcu ubiegłego roku przyszła na świat ich upragniona córka.

Przez ten czas Aleksandra Żebrowska stała się influencerką, która zasięgami znacznie przebiła nawet swojego męża. Profil aktora śledzi nieco ponad 220 tys. osób, jego żona zgromadziła ponad 150 tys. "followersów" więcej.

Reklama

Skrupulatnie jednak dba, by wokół jej osoby było głośno. Często zamieszcza kontrowersyjne fotki, na których pozuje bez ubrania. Pokazuje także macierzyństwo także o tej mniej kolorowej strony.

Jej słynne zdjęcie, na którym siedzi na sedesie, karmiąc jednocześnie niemowlę, odbiło się wyjątkowo szerokim echem w mediach. Fani zarzucali jej m.in. zbytnie epatowanie intymnością i przekraczanie granic.

Ona jednak nic sobie z tego nie robiła i już niedługo później pokazała zdjęcie swojego męża w stroju Adama. Intymne miejsce przesłoniła jedynie swoim... palcem!

Żebrowska zaskoczyła zdjęciem z ciążowym brzuchem

Jako że często pokazuje się obserwatorom bez makijażu czy z rozczochranymi włosami, co znacznie odbiega od standardów instagramowych, jeden z fanów na forum internetowym zaczął dopytywać, kiedy się w końcu ubierze, umyje i uczesze. Żebrowska postanowiła upublicznić ten komentarz, a teraz w wymowny sposób na niego odpowiedzieć.

Tyle tylko, że znów zrobiła to w dwuznaczny sposób. Żona aktora zamieściła dwie fotki z okresu ciąży, co wielu wprowadziło w błąd. W hasztagach poinformowała, że jest na nich "umyta, ubrana i uczesana", co wyraźnie nawiązywało do wcześniej wspomnianego komentarza.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, m.in. od Zofii Zborowskiej, która napisała: "Ja pitole, nie mów ze piąte...?". Aleksandra Żebrowska pospieszyła z odpowiedzią, że zdjęcie jest stare, a także zażartowała, że "udziec bez zmian". Piotr Czykowski z kolei zażartował, że powinna znów się rozebrać, gdyż wieje nudą. Inni z kolei zaczęli żartować, że brzuch widoczny na zdjęciu, to z pewnością wynik obżarstwa świątecznego.

Wyszło zabawnie?

Zobacz też:

Michał Żebrowski rozebrał się dla żony! Nagie zdjęcie trafiło do sieci i wywołało burzę

Michał Żebrowski z gnatem w majtach nawiązuje do Ziobry. "Zacnie nabita pielucha"

Aleksandra Żebrowska pokazała swoje "nieochrzczone dziecko". Pod jej postem wielkie poruszenie!

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy