Reklama
Reklama

Michał Żebrowski rozebrał się dla żony! Nagie zdjęcie trafiło do sieci i wywołało burzę

Aleksandra Żebrowska nie od dzisiaj słynie z dużej swobody i chęci do pokazywania intymnych szczegółów swojego życia w sieci. Jak widać jest też sprawną negocjatorką, bo z okazji Dnia Mężczyzny do tego samego namówiła męża. Michał Żebrowski wystąpił na Instagramie całkowicie nago i jednym zdjęciem dosłownie rozsadził internet.

W całym polskim show-biznesie nie znajdziemy wielu celebrytów równie otwartych na instagramowych fanów, co Aleksandra Żebrowska. Gwiazda co rusz to zachwyca, to budzi kontrowersje za sprawą kolejnego szczerego posta lub prowokacyjnego zdjęcia. Nie tak dawno spore poruszenie wywołało zdjęcie, na którym półnaga Żebrowska karmi piersią niemowlę, siedząc na muszli klozetowej.

Reklama

Michał Żebrowski prawie całkowicie nago na Instagramie

W internetowych szaleństwach influencerki często towarzyszy jej mąż Michał Żebrowski, ale na najnowszym zdjęciu niespodziewanie to on stał się źródłem kontrowersji. Pierwszy serialowy Geralt z Rivii postanowił z okazji Dnia Mężczyzny pokazać się światu w (niemal) całej okazałości. Internauci wpadli w istny szał.

Święto poświęcone mężczyznom nie odbiło się w środowisku polskich celebrytów tak szerokim echem jak wcześniejszy Dzień Kobiet, ale cześć z nich odnotowało to wydarzenie w mediach społecznościowych. Nikt nie zrobił jednak takiej furory jak Aleksandra Żebrowska, która późnym wieczorem wrzuciła na swojego Instagrama sylwetkę ukochanego w szczególnie "męskiej" pozie. 50-letni aktor pręży muskuły niczym grecki heros odziany jedynie w przeciwsłoneczne okulary "pilotki" i zawieszony na szyi krzyżyk.

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się ukochanym. Reakcje bardzo pozytywne

Jeżeli zastanawialiście się, jakim cudem Żebrowski mógł wystąpić na Instagramie nagusieńki jak w dniu narodzin, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Przed publikacją celebrytka ocenzurowała sutki męża za pomocą ikonek kwiatów (jakże subtelne nawiązanie do najpopularniejszego podarku z okazji Dnia Kobiet), z kolei przyrodzenie Żebrowskiego przysłoniła odpowiednio ustawionym kciukiem. Wyszło całkiem zgrabnie?

Opublikowany post gwiazda dodatkowo opatrzyła krótkim hasłem "Równości!", do którego dołączyła kolejne emotki kwiatków i hashtag #dzieńmężczyzn. Jako pierwszy skomentować zdjęcie postanowił sam Michał Żebrowski, który dosyć prowokacyjnie dodał: "Ostry cień mgły" w nawiązaniu do kultowego rapowania prezydenta Andrzeja Dudy.

Niedługo później pod postem zaroiło się od kolejnych odpowiedzi. Większość fanów była zwyczajnie zachwycona, a żartobliwą aprobatą wykazali się też inni celebryci.

Agata Rubik i Jarosław Bieniuk komentują nagie zdjęcie Michała Żebrowskiego

Żona popularnego kompozytora napisała: "Wow, mając tak długie palce, powinnaś zostać pianistką!". Z taką oceną sytuacji nie zgodził się Jarosław Bieniuk, który odparł: "Mały kciuczek wystarczy". Ma rację? Instagramowe obserwatorki Żebrowskiej się raczej nie zgodzą, bo na zdjęciu zobaczyły dosyć interesujący cień padający na lewe udo aktora...

Zobacz też:

Żebrowska pokazała w sieci "nieochrzczone dziecko". Wywołała spore poruszenie!

Aleksandra Żebrowska gęsto tłumaczy się z nagich zdjęć. Kogokolwiek przekonała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama