Reklama
Reklama

Michał Żebrowski z gnatem w majtach nawiązuje do Ziobry. "Zacnie nabita pielucha"

Michał Żebrowski (50 l.) to nie tylko ceniony polski aktor, ale również osoba, która nie boi się komentować otaczającego świata. Michał oraz jego żona Ola wręcz słyną z tego, że na ich instagramowych kontach często pojawiają się prześmiewcze publikacje. Małżeństwo porusza w nich bieżące sprawy polityczne oraz społeczne. Niedawno 50-latek postanowił obśmiać zdjęcie Zbigniewa Ziobry. Wyszło chyba dobrze, ponieważ internauci byli zachwyceni.

Michał Żebrowski szaleje na instagramowym koncie

Michał Żebrowski bez wątpienia w ciągu ostatnich kilku dni stał się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Jakiś czas temu jego ukochana Aleksandra Żebrowska opublikowała jego nagie zdjęcia w sieci. Wszystko z okazji Dnia Mężczyzn. Zainteresowanie ze strony internautów chyba spodobało się Michałowi, ponieważ postanowił ponownie zaskoczyć fanów nietypowym postem. Tym razem postawił na pieluchę.

Reklama

Michał Żebrowski w nietypowy sposób wyśmiewa Zbigniewa Ziobrę

Aleksandra Żebrowska znana jest z tego, że chętnie pokazuje swoje życie prywatne w social mediach. Aspirująca influencerka nie boi się prezentować w naturalnej wersji. . Wtedy taka publikacja wywołała spore poruszenie. W ślady bezkompromisowej żony postanowił iść również Michał Żebrowski. Aktor dodał na swoje instagramowe konto zdjęcie, w którym wyśmiewa Zbigniewa Ziobrę.

W najnowszym wpisie Żebrowski nawiązał do głośnego wystąpienia Ziobry. Polityk odwiedził niedawno Kopalnię Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu. Na konferencji prasowej mężczyźnie podwinęła się marynarka, spod której wystała broń. Zdjęcie w trybie ekspresowym obiegło sieć. Aktor na opublikowanej przez siebie fotografii pozuje w dużej pieluszce, w którą wetknął kolorowego gnata.

"Na wszelki wypadek #prokreatorgeneralny" - napisał Żebrowski.

Fani byli zachwyceni najnowszą publikacją aktora. Większość z nich postanowiła pochwalić Michała za humor i bezpretensjonalne podejście do życia:

"Ale co na wszelki wypadek? Giwera czy pampers? To drugie ważniejsze";

"Zacnie nabita pielucha";

"Minister zmienia raz na miesiąc, bo na opakowaniu (od pieluchy) napisane było do 20kg" - pisali w komentarzach.

Michał Żebrowski chwali się światu córeczką

Michał Żebrowski oraz jego żona Aleksandra pod koniec lipca po raz czwarty zostali rodzicami. Na świecie powitali córeczkę. Dumny aktor nie krył wzruszenia i po narodzinach brzdąca zaczął regularnie udostępniać w sieci fotografie z maluchem. Tacierzyństwo wyraźnie mu służy, ponieważ na zdjęciu prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.

Zobacz też:

Żebrowska gęsto tłumaczy się z nagich zdjęć. Jej wyjaśnienia nie przekonują internautów

Aleksandra Żebrowska karmi dziecko na muszli klozetowej. Wokół mocz i zarazki

Żebrowska wyszła na imprezę z "obrzyganym lewym barkiem". To nie jedyna jej wpadka tego wieczoru

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Zbigniew Ziobro | Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy