Reklama
Reklama

Zdrójkowski już nie płacze za Gąsiewską! Wyznał, co do niej czuje

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z najbardziej popularnych par show-biznesu. Młodzi aktorzy cieszyli się ogromną sympatią widzów, aż do listopada zeszłego roku. Wtedy media obiegła wiadomość o ich rozstaniu. Po finale Tańca z Gwiazdami paparazzi zrobili Gąsiewskiej zdjęcia w towarzystwie innego mężczyzny, tancerza Jakuba Lipowskiego. Po ich zachowaniu można było wnioskować, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. W końcu aktorka przyznała, że nie jest już związana ze Zdrójkowskim. Jak teraz układają się ich relacje?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z najbardziej lubianych gwiazd show-biznesu. Młodzi aktorzy poznali się na planie serialu i od razu między nimi zaiskrzyło. Widzowie ich pokochali. Gdy okazało się, że są razem ich notowania podskoczyły, a kariery zaczęły się prężnie rozwijać. Wspólnie wystąpili w tanecznym show i prowadzili programy rozrywkowe. 

Pod koniec zeszłego roku, po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami, odbyło się after party. Znaleźli się na nim wszyscy uczestnicy, tancerze i prowadzący. Paparazzi sfotografowali wtedy Wiktorię Gąsiewską w towarzystwie, Jakuba Lipowskiego... Na zdjęciach widać, że w pewnym momencie rozradowana aktorka wskoczyła mężczyźnie na plecy. Oboje wyjątkowo dobrze czuli się w swoim towarzystwie i nie będzie przesadą stwierdzenie, że mieli się ku sobie. W mediach od razu pojawiły się pytania, czy Zdrójkowski i Gąsiewska rozstali się. 

Reklama

Wszystkie odcinki Tańca z Gwiazdami możecie oglądać już teraz na PolsatGo.

Para nie chciała tego komentować. Najwyraźniej próbowali przemilczeć temat i poczekać aż ucichnie. Jednak na aktorkę bardzo szybko wylał się hejt, fani zarzucali jej niewierność i obrażali ją. W końcu pojawiło się oświadczenie.

Adam Zdrójkowski już nie tęskni za Gąsiewską?

Minęło już kilka miesięcy od rozstania Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. W tym czasie mówiło się, że aktor mocno przeżył zakończenie związku z ukochaną i na jakiś musiał wyjechać, żeby dojść do siebie. W pracy zachowywał się profesjonalnie, ale widać było po nim, że tłumi emocje w środku. 

Teraz jest już znacznie lepiej, co można zauważyć w mediach społecznościowych Adama. O tym, jakie relacje łączą go z byłą partnerką opowiedział w rozmowie z Faktem. Okazuje się, że przeszłość jest już zamkniętym tematem. 

***

Zobacz także:

Władimir Putin szaleje w Rosji! Zdruzgotana gwiazda telewizji przerwała milczenie!

Antoni Królikowski: Wyciekły wieści o alimentach dla zdradzonej Opozdy! W tle Ostrowska-Królikowska! 

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Wiktoria Gąsiewska | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama