Reklama
Reklama

Antoni Królikowski: Wyciekły wieści o alimentach dla zdradzonej Opozdy! W tle Ostrowska-Królikowska!

Od kilku dni polskie show-biznes żyje aferą, która wydarzyła się w małżeństwie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jak donosiły media, aktor miał dopuścić się zdrady z sąsiadką ciężarnej żony. Wszystko wskazuje na to, że tego małżeństwa nie da się już uratować, co spędza sen z powiek także mamie aktora, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. Właśnie pojawiły się też pierwsze doniesienia dotyczące alimentów, które ma zażądać zdradzona synowa gwiazdy "Klanu"...

Za Antonik Królikowskim i jego życiowymi perypetiami naprawdę trudno nadążyć. Jeszcze w połowie zeszłego roku zadziwił wszystkim nagłą decyzją o ślubie z Joanną Opozdą, z którą kilka miesięcy wcześniej zdążył się rozstać. 

Okazało się, że aktorka spodziewa się dziecka, więc stało się chyba jasne, skąd ten pośpiech. Gdy jednak wydawało się, że to koniec zamieszania w ich rodzinie i jakoś ułożą sobie życie, bo przecież na świat ma przyjść ich wspólny potomek, do mediów trafiła sensacyjna informacja o "skoku w bok" Antka.

Reklama

Królikowski wywołał skandal towarzyski

Jeden z portali doniósł, że Królikowski miał dopuścić się zdrady tuż przed porodem żony. Obiektem jego westchnień okazała się ich sąsiadka.  

Początkowo nie dawano wiary tym rewelacjom, ale osoby z otoczenia aktorki zaczęły potwierdzać, że to faktycznie prawda. 

"Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała" - mówiła Pudelkowi znajoma aktorki. 

Opozda szykuje pozew rozwodowy

Potem sprawą zajęły się tabloidy. Odkryto, że Antek zobaczył się z synem dopiero po kilku dniach od jego narodzin, bo Joanna nie chciała widzieć męża. 

Antek wraz z kobietami rodu Królikowskich złożył wizytę, gdy żona wróciła już z małym Vincentem do domu. Wtedy też zamieścił zdjęcie na Instagramie, gdzie rozprawiał o trudach ojcostwa, apelował też, by fani nie wierzyli we wszystkie medialne doniesienia. 

Joanna za to zaczęła zamieszać kolejne niepokojące wpisy, choć wprost nie powiedziała o zdradzie męża. 

"Super Express" dowiedział się, że aktorka nie chce ratować małżeństwa, mimo namów teściowej i zamierza złożyć w sądzie pozew o rozwód i to z orzeczeniem winy męża. 

Królikowska przerażona. Wyciekły szczegóły dotyczące alimentów

Wieści te mocno zasmuciły Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, która nie tak wyobrażała sobie przyszłość syna, gdy jeszcze w zeszłym roku bawiła się na ich weselu. 

Jak donosi "Rewia", sen z powiek spędza jej także wizja wysokich alimentów, które Antek będzie musiał płacić. 

"Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Joanna chce rozwodu z orzeczeniem o winie męża. Dzielić pewnie nie będzie czego, więc pozostaje opieka nad synkiem  i alimenty" - czytamy. 

Tygodnik dowiedział się też dość zaskakujących rzeczy dotyczących właśnie wspomnianych świadczeń...

"Alimenty mogą być wysokie i Joanna może ich żądać też dla siebie! Czy jest jeszcze szansa, że młodzi do siebie jeszcze wrócą? Małgorzata Ostrowska-Królikowska z pewnością nie marzy teraz o niczym innym" - wyjawia tygodnik.

 Zobacz też:

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Porzucenie żony to nie wszystko. Tabloid odkrył coś jeszcze

Mandaryna powraca z nowym utworem, Wygląda fantastycznie!

POMAGAMY UKRAINIE!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy