Reklama
Reklama

Zbyt duża różnica wieku? Dla Antoniny Turnau i Marka Kondrata to nie był problem

Marek Kondrat (71 l.) oraz Antonina Turnau (34 l.) to para, która wzbudza wiele kontrowersji – głównie ze względu na sporą różnicę wieku. Kondrat jest starszy od swojej żony… o 38 lat. Poznajcie kilka pikantnych szczegółów z ich życia!

Marek Kondrat: Od aktora do przedsiębiorcy

Marek Kondrat, znany z ról w takich filmach jak "Kiler" czy "Dzień świra", urodził się w Krakowie, ale dorastał na warszawskim Muranowie. Pochodzi z rodziny aktorskiej i z tą branżą był związany aż do 2010 r. Wtedy postanowił zrezygnować z aktorstwa i zajął się prowadzeniem przedsiębiorstwa. 

Ma na swoim koncie kreacje w ponad stu filmach oraz serialach, a także spektaklach teatralnych, podkładach dubbingowych i reklamach. Obecnie można powiązać go głównie z działalnością winiarską. Nie da się jednak ukryć, że często widać go także w reklamach banku, więc całkowicie aktorstwa z pewnością nie porzucił.

Reklama

Jak widać, Kondrat jest bardzo zaangażowany w enologię oraz dystrybucję wysokiej klasy win.

Zanim jeszcze poznał swoją obecną wybrankę, był żonaty przez około 37 lat z ekonomistką, Ludgardą Gagajek. Para doczekała się dwóch synów: Mikołaja i Wojciecha. Jeden z nich zajął się winiarstwem, a drugi związał się z Filharmonią Warszawską. Małżeństwo rozwiodło się w 2009 roku.

Antonina Turnau: Artystka, pisarka i bardzo młoda żona

Antonina Turnau urodziła się, podobnie jak jej mąż, w Krakowie. Tam również się wychowała, a później kształciła. Jest córką znanego artysty - Grzegorza Turnaua. Jest także autorką książek o charakterze kryminalnym, a jako studentka pracowała w Radiu Kraków. 

Przed spotkaniem z aktorem córka Grzegorza Turnaua była w związku z Arkadiuszem Likusem, który należy do milionerskiej rodziny z Krakowa. Rodzina posiada liczne luksusowe nieruchomości (m.in. hotele i domy handlowe). Podobno chłopak uważał, że czeka ich dalsza wspólna przyszłość. Jednak Antonina zakończyła relację i wkrótce zajęła się biznesem winiarskim u Kondrata. Kobiecie nie przeszkodził fakt, że Kondrat jest dużo starszy niż ona.

Antonina i Marek Kondratowie: Historia miłości

Marek Kondrat oraz Antonina Turnau rozpoczęli swoją relację, gdy kobieta miała zaledwie 24 lata. Zanim jednak para zaczęła randkować... spotkali się kilkukrotnie wcześniej. Antonia była wtedy jeszcze dzieckiem. W końcu jej przyszły mąż oraz ojciec dobrze się znali! To powodowało jeszcze większe kontrowersje. 

Zauroczenie przyszło w 2012 r., trzy lata po rozwodzie Kondrata. Córka Turnaua odwiedziła festiwal Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Pracowała wtedy jako reporterka dla programu "Wszystko o kulturze", który był emitowany w TVP 2.
Plotki o związku nie cichły - szczególnie że pojawiły się zdjęcia, na których para była razem. Podczas jednego z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" aktor powiedział, że spotkania z Antoniną mają charakter wyłącznie biznesowy i nie skomentował więcej tej sprawy. Przeprowadził się za to z Warszawy do Krakowa, co wzbudziło pewne podejrzenia.

Antonina i Marek Kondratowie: Związek w tajemnicy

Kwestia ich związku długo była oficjalną tajemnicą, a rodzice... no cóż, z trudem, ale musieli pogodzić się z wyborem swojej córki. Na światło dzienne, już oficjalnie, informacje na temat pary wyszły niedługo przed ślubem, który odbył się w 2015 r. Trzy lata później, w 2018 r., na świat przyszła ich córka Helena. Na szczęście dla całej rodziny dziadkowie stracili głowę dla swojej wnuczki.

Kondrat w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" mówił: "Przeżywam to, co jest mi dane z racji własnej otwartości na życie. Bo i pojąłem młodą kobietę za żonę z czystej miłości, i urodziliśmy, że tak powiem, Helenkę".

Trzeba przyznać, że Marek, choć sam mógłby być już dziadkiem, jest bardzo dumny ze swojej córki. Można też zauważyć, że wspiera ruch LGBT.

A Wy, co sądzicie o ich związku? Jakie dajecie im szanse?

Zobacz też:

Antonina Turnau milczała lata. Teraz mówi wprost, jaki naprawdę okazał się Kondrat. W tle jej ojciec Grzegorz Turnau!

Jak zarabia Marek Kondrat? Wysoko się ceni! Za kolacje trzeba zapłacić 250 złotych

Marek Kondrat zachwycony ojcostwem po 70. "O córce marzyłem przez całe życie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyszli RAZEM z afterparty. Romans na wyjeździe kwitnie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy