Reklama
Reklama

Zborowska na ostatnich nogach bawiła się z przyjaciółkami. Było śmiesznie

Zofia Zborowska lada moment urodzi kolejne dziecko. Przyjaciółki aktorki zorganizował dla niej wyjątkową imprezę. Na baby shower pojawiło wiele znanych osób. Zborowska pochwaliła się w sieci zdjęciami i relacją z tego niezwykłego spotkania.

Zofia Zborowska w zaawansowanej ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się kolejnego dziecka. W 2021 roku para doczekała się córeczki, która otrzymała niezwykłe imię Nadzieja. Małżonkowie właśnie czekają na narodziny drugiej córeczki. O powiększeniu rodziny poinformowali w listopadzie ubiegłego roku. Jeszcze nie zdradzili jakie imię wybiorą tym razem. Na razie aktorka ochoczo opisuje w sieci swoje ciążowe doświadczenia.

Reklama

Zofia Zborowska bawiła się z przyjaciółkami

Zofia Zborowska chętnie korzysta z mediów społecznościowych.  Aktorka nie ukrywa swojego życia prywatnego i dzieli się z fanami wieloma informacjami. Kiedy urodziła Nadziejkę, jeszcze bardziej zaangażowała się, by pokazywać prawdziwe oblicze macierzyństwa. 

Aktorka lada moment po raz drugi zostanie mamą. Jej przyjaciółki przygotowały dla niej baby shower. Zborowska pochwaliła się w sieci relacją z tej wyjątkowej imprezy. Wraz z aktorką świętowały jej znane przyjaciółki, m.in. Ciocia Liestyle, Aleksandra Żebrowska, Olga Łęgosz i Maja Bohosiewicz

"Dziękuję Dziewczyny, że byłyście. Teraz mogę rodzić. Było pysznie i jak zwykle turbo śmiesznie" - napisała w sieci Zborowska.

Kiedy Zofia Zborowska ma termin?

Kiedy Zofia Zborowska rodzi - nie wiadomo. Aktorka nie chce podać daty porodu. Ze zdjęć jednak wynika, że poród zbliża się wielkimi krokami. Podczas niedawne sesji Q&A Zborowska ujawniła, że przytyła już 20 kilogramów i końca nie widać:

"Tak serio to mam już dość. Sporo przytyłam i jest mi po prostu bardzo ciężko. Mam wrażenie, że brzuch mam już tak duży, jakbym miała rodzić jutro. Bez obrzęków, ale już plus 20 kg". 

Zobacz też:

Piętrzą się problemy ciężarnej Zofii Zborowskiej. Jest gorzej niż myślano

Oburzające wieści o Zborowskiej nadeszły niespodziewanie. Zrobiła coś karygodnego, a teraz tak to tłumaczy

Zofia Zborowska w czerni na premierze "Akademii Pana Kleksa". Suknia podkreśliła ciążowy brzuszek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy