Reklama
Reklama

Zbigniew Zamachowski przyłapany w towarzystwie nowej partnerki. Zakochani nie szczędzili sobie czułości

Zbigniew Zamachowski po rozstaniu z Moniką Richardson zdążył znaleźć już nową miłość i nie ukrywa, że bierze pod uwagę kolejny ślub. Ostatnio słynny aktor znów został przyłapany w towarzystwie swojej nowej partnerki. Zakochani nie odstępowali się nawet na krok.

Zbigniew Zamachowski znów jest zakochany

Zbigniew Zamachowski, który bez wątpienia należy do najbardziej cenionych polskich aktorów i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, chociaż cały czas spełnia się zawodowo i artystycznie, przez długi czas nie mógł mówić o szczęściu w miłości. Pod koniec 2021 roku, ku ogromnemu zaskoczeniu fanów, gwiazdor polskiego kina i jego żona Monika Richardson ogłosili rozstanie.

Reklama

Na szczęście 62-latek szybko stanął na nogi i zaczął iść swoją drogą.

Niedawno Zamachowski poinformował, że znów jest zakochany - jego nową wybranką okazała się Gabriela Muskała. Choć na początku w środowisku polskiego show-biznesu mówiono, że artyści nie stworzą stabilnej relacji, okazuje się, że Zbigniew Zamachowski planuje po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu.

"Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok" - mówił jeden ze znajomych pary dla Twojego Imperium.

Zbigniew Zamachowski przyłapany z nową partnerką

Gwiazdor "Trzech kolorów" nie kryje, że dla aktorki, którą poznał w Och-Teatrze, niemal zupełnie stracił głowę.

Para jest już ze sobą od kilku lat i coraz częściej pojawia się wspólnie na branżowych imprezach. Niedawno fotoreporterzy przyłapali zakochanych na wspólnym wyjściu do kina. 

Aktorzy wybrali się do warszawskiego Kina Muranów na premierę najnowszego filmu Piotra Dumały "Fin del Mundo?", w którym można zobaczyć między innymi Mariusza Bonaszewskiego, Aleksandrę Popławską czy... wybrankę Zbigniewa Zamachowskiego - Gabrielę Muskałę.

Jak widać na zdjęciach, oboje czują się w swoim towarzystwie znakomicie i i nie szczędzą sobie czułych gestów, a 62-latek przez cały czas nie opuścił swojej wybranki nawet na krok.

 

Zobacz też:

Zamachowski wyznał Umer, że ją kocha. To coś więcej niż zwykła znajomość

Gabriela Muskała już tak nie wygląda. Zrobiła się na Monikę Richardson

Po latach na jaw wyszła zaskakująca prawda o Królikowskim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski | Gabriela Muskała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy