Reklama
Reklama

Zbigniew z "Sanatorium" przekazał zaskakujące nowiny. To już w tym roku

Anna Król i Zbigniew Zamróz poznali się na planie 3. sezonu „Sanatorium miłości”. Jak twierdzili, z perspektywy czasu, od razu wpadli sobie w oko. Potem doszło do oświadczyn na oczach widzów w "Pytaniu na śniadanie". Co dalej? Para zdradziła swoje plany.

"Sanatorium miłości". Uczucie Anny i Zbigniewa przetrwało po programie

Anna Król i Zbigniew Zamróz z 3. sezonu "Sanatorium miłości" zdecydowali się na związek na odległość. Mieszkającą w Rytrze Anię i pochodzącego z Darłowa Zbyszka dzieli kilkaset kilometrów. Mimo to para przez 3 lata nie zniechęciła się i zapowiedzieli kolejny krok w swojej relacji.

Reklama

Ania i Zbyszek zaręczyli się 5 grudnia 2021 roku w porannym programie Dwójki "Pytanie na śniadanie". Na oczach setek widzów Zbyszek padł przed Anią na kolana i poprosił ją o rękę. Od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu. Co zatem z małżeństwem kuracjuszy? Zbyszek przygotował niespodziankę.

"Sanatorium miłości". Spotkanie kuracjuszy w Darłowie

Zbigniew Zamróz i jego ukochana w czerwcu tego roku zaprosili do Darłowa uczestników 3 edycji "Sanatorium miłości". Na zaproszenie kuracjusz odpowiedzieli: Janina Szulc, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Krystyna Wolfart, Edward Kubacki, Andrzej Kuna i Halina Jaksa.

"Długo myśleliśmy o tym, by w końcu zobaczyć się z naszymi przyjaciółmi. To, co przeżyliśmy, zostanie w naszych sercach na zawsze" - wyznaje Anna Król dla Na żywo.

Narzeczony Anny Król zajął się organizacją całego spotkania. Zaplanował wspólną biesiadę, zwiedzanie Darłowa i wycieczkę do portu. Para miała dla wszystkich jeszcze jedną niespodziankę. Wszystkim zgromadzonym przyjaciołom Zbigniew przekazał:

"Kochamy się z Anią, zaręczyliśmy się już jakiś czas temu i teraz chciałbym, by została moją żoną. Najlepiej jeszcze w tym roku. Już dziś was zapraszam".

"Sanatorium miłości". Przyjaciele zapowiedzieli swoją obecność

Zbigniew i Anna nie podali żadnych szczegółów, ale na pewno w odpowiednim momencie poinformują gdzie i kiedy zamierzają się pobrać.

"To jest wielkie szczęście znaleźć kogoś na całe życie. Cieszę się szczęściem moich przyjaciół" - mówił Edward Kubacki.

Jadwiga Schwebs, która znana jest z zamiłowania do tańca i prowadzi kursy w tym zakresie, zaoferowała, że pomoże przyjaciołom:"Chętnie ułożę choreografię na pierwszy taniec".

Z kolei Janina Szulc zapewniła, że chętnie weźmie udział w imprezie.

"Będę tańczyć do białego rana".

Zobacz też:

Anna Król i Zbigniew Zamróz z "Sanatorium" o planach ślubnych

"Sanatorium miłości": Anna i Zbyszek są razem? Zdradziła ich fryzjerka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Anna Król
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy