Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści na temat Luny. W sieci aż huczy od plotek o jej rodzinie

Zwyciężczyni tegorocznych preselekcji do Eurowizji budzi w polskich mediach coraz większe zainteresowanie. Dociekliwi internauci znaleźli ostatnio wiele zaskakujących informacji na temat 24-letniej Luny. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka jest dziedziczką wielkiego spożywczego imperium, obecnego na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat.

Luna będzie reprezentować Polskę na Eurowizji

Jak co roku Konkurs Piosenki Eurowizji budzi w naszym kraju ogromne emocje. Słuchacze wciąż mają nadzieje, że któremuś z naszych reprezentantów uda się zabłysnąć przed międzynarodową publicznością i zająć wysoką lokatę w wielkim finale, a może nawet - pierwszy raz w historii - zwyciężyć muzyczną imprezę.

Jak do tej pory naszym największym sukcesem pozostaje występ Edyty Górniak, która ze swoim utworem "To nie ja!" zdobyła ogromne uznanie europejskich melomanów i zajęła drugie miejsce podczas finałowego koncertu w Dublinie.

Choć w tym roku napłynęło ponad dwieście zgłoszeń, a chęć reprezentowania Polski w szwedzkim Malmö wyraziły takie artystki jak Justyna Steczkowska, Krystyna Prońko czy Natasza Urbańska, komisja zdecydowała się wybrać 24-letnią Lunę, która stawia dopiero pierwsze kroki na muzycznej scenie.

Reklama

Wschodząca gwiazda wykonująca - jak sama mówi - "kosmiczny pop", zaprezentuje utwór "The Tower" [posłuchaj!].

Zaskakujące wieści o Lunie - reprezentance Polski na Eurowizji

Wybór mało znanej artystki na naszą reprezentantkę podczas zbliżającej się Eurowizji wywołał spore poruszenie. W mediach co chwilę pojawiają się kolejne doniesienia na temat gwiazdy, która budzi coraz większe zainteresowanie fanów.

Wychodząc naprzeciw słuchaczom Luna udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych kilka nagrań ze swoich koncertów, a także zaprezentowała, jak radzi sobie ze śpiewaniem w domowym zaciszu.

Spore kontrowersje wzbudziła jednak informacja na temat rodziców młodej wokalistki. Okazuje się bowiem, że 24-latka jest najprawdopodobniej częścią rodziny mającej pod sobą ogromną firmę spożywczą, która na polskim rynku jest prawdziwym potentatem.

Choć sama Aleksandra Wielgomas nie potwierdza oficjalnie krążących plotek, wszystko wskazuje, że to właśnie jej rodzice zarządzają marką Dawtona, prężnie działającą już od ponad trzydziestu lat.

Doniesienia zdaje się potwierdzać fakt, że piosenkarka w 2022 roku wystąpiła podczas "Święta Słodkiej Kukurydzy" - imprezie zorganizowanej przez producenta przetworów i mrożonek warzywnych.

Czy reprezentantka Polski na Eurowizji odniesie się do rewelacji na swój temat?

Zobacz też:

Luna zaprezentowała swoje wokalne umiejętności. Czy Polka ma szansę zwyciężyć Eurowizję?

Luna reprezentantką Polski na Eurowizji. Pokonała blisko dwustu kandydatów

Eurowizja 2024. Przy wyborze Luny złamano regulamin. Jurorzy się wygadali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Luna | "Eurowizja" | Konkurs Piosenki Eurowizji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy