Elżbieta Zapendowska jest cenioną specjalistką od emisji głosu, jurorką programów "Must Be The Music" i "Idol". Szkoliła miedzy innymi Dodą i Edytę Górniak, chociaż niestety, żadna z nich nie wspomina tej współpracy najlepiej.
Elżbieta Zapendowska lubi krytykować gwiazdy
Być może cieniem na ich relacjach położyły się mało pochlebne opinie Zapendowskiej, która wspominała Górniak jako zbyt emocjonalną, a u Dody skrytykowała skalę głosu.
Tak, jak Ilona Łepkowska jest postrachem aktorów, tak Zapendowska słynie z krytycznych wypowiedzi na temat wokalistów.
Elżbieta Zapendowska ostatnio stroni od show biznesu
Chociaż Elżbieta Zapendowska, ze względu na problemy zdrowotne, od kilku lat unika show biznesu, dziennikarze wciąż o niej pamiętają. Ostatnio zapytali ją o wokalistów młodego pokolenia. Zapendowska, jak zwykle, nie gryzła się z język. Jak wyznała w rozmowie z Plejadą:
"To, co się tam dzieje, to wolę nie mówić. Teraz nawet dobrze ich nie znam, bo przestałam oglądać już dawno. No bo wiadomo, że mi odcięło wizję. Tyle tam ostatnio było "kopiuj - wklej"".
Jak daje do zrozumienia specjalistka od emisji głosu, podejście typu: czego nie dośpiewam, to dowyglądam, nie robi na niej żadnego wrażenia:
"Te wszystkie panny są ładne, wszystkie są ładnie upaciane, umalowane, ładne sukienki mają, ale śpiewają o d***e Maryni. Jest jakaś taka gwiazda teraz? No jest Dawid Podsiadło i jest ta Sanah nieszczęsna".
Elżbieta Zapendowska nie ceni Sanah?
Jak można wnioskować z tej oschłej wypowiedzi, artystka, która ma na koncie 6 albumów, 4 Fryderyki i bez trudu zapełnia stadiony, nie wzbudza podziwu Elżbiety Zapendowskiej.
Są jednak tacy, wobec których potrafi zdobyć się na komplementy. Jak wyznała:
"Krzysztof Zalewski jest świetny i technicznie, i artystycznie, co zresztą słychać było m.in. na Męskim Graniu. Jest w mnóstwo ludzi wybitnie zdolnych. Oni mają często problemy warsztatowe i jeszcze wiele, wiele innych, ale to są artyści".
Zobacz też:
Zapendowska na pogrzeb Soyki przybyła na wózku. Jest z nią coraz gorzej. "Nic się nie da zrobić"
Elżbieta Zapendowska nie mogła powstrzymać się od komentarza. Tak oceniła festiwal w Opolu
Zapendowska skrytykowała jury "MBTM". Odpowiedź Miszczaka nie pozostawia złudzeń








