Reklama
Reklama

Za nami pierwszy odcinek „Love Island. Wyspa miłości”. Skóra, lateks... było gorąco!

Przepiękne dziewczyny i przystojni mężczyźni! Oto uczestnicy trzeciej edycji „Love Island. Wyspa Miłości”. Nie znają się, a już teraz musieli zdecydować, z kim stworzą parę... Było gorąco!

W willi pojawiły się Ola i Waleria! Wygląda na to, że dziewczyny się polubiły. "Będziemy się za dwa, trzy dni czuły, jakbyśmy się znały kilka lat" - zagadywała Ola. Czyżby nie wiedziała, że taką przyjaźń może zrujnować jakiś przystojniak...

Rozemocjonowane wyspiarki uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, czego szukają u swoich partnerów!

Natasha lubi dominować, ale jak twierdzi, chciałaby, żeby facet zdominował ją jeszcze bardziej. Ania lubi kokietować, a gdy spotka faceta, wie, czy ma "to coś", czy nie.

Waleria uważa, że jest dobrym graczem... "Jestem playerem, ale jak się zakocham, to już jestem spalona" - zwierzała się koleżankom. Stella szuka jakiegoś mięśniaka! Sama schudła osiemnaście kilogramów, więc forma jest dla niej naprawdę ważna!

W willi pojawiła się również Karolina Gilon, która od wejścia szukała odważnej "samiczki alfa"! "Ale się jaram, że tu znowu jestem" - wyznała rozemocjonowana.

Czas na pierwsze parowanie! Panowie mogli wybierać spośród wszystkich dziewczyn, nawet tych, które nie zrobiły kroku do przodu... Jakie powstały więc pary?

Reklama

Pierwszy pojawił się Mateusz. Przystojny trener personalny z Warszawy i podróżnik. Niestety żadna z dziewczyn nie wyszła przed szereg, ale obieżyświat we wspólną podróż udał się z... Natashą!

Kolejnym przystojniakiem był uwielbiający sport Daniel, który kobiety wyrywa tańcem! Mimo że surfer nie spodobał się żadnej dziewczynie, to on szczęścia będzie szukać u boku Natashy! Mateusz został więc zepchnięty na bok!

Budowlaniec Maciej lubi niskie kobiety! Odważna Ania zrobiła krok do przodu i okazała się "samiczką alfa"! Czy to był dobry ruch? Tak! Macieja olśniła piękna blondynka i to właśnie ją wybrał!

Przypakowany Piotrek zauroczył się wysportowaną Stellą! Czy szerokie barki na długo olśnią fitnessiarę?

Ostatni w willi pojawił się Dawid, agent nieruchomości, który swój wolny czas spędza na siłowni! Przystojniak odbił Maćkowi dziewczynę i wybrał Anię! Finalnie Mateusz został sparowany z egzotyczną Walerią, a Maciej z Olą.

Uczestnicy po wspólnych rozmowach wystroili się na pierwszą imprezę i wzięli udział w śmiałej rywalizacji. Koniecznie musicie to zobaczyć, było naprawdę gorąco! To nie jedyna niespodzianka tego wieczoru, bo w willi pojawił się ktoś jeszcze... Jedno jest pewne, to było pełne emocji wejście!

Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.

Zobacz nasz raport poświęcony "Love Island. Wyspa Miłości"
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy