Reklama
Reklama

Wyszła prawda ws. programu "Nasz nowy dom". Musiała interweniować Romanowska

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon uwielbianego przez telewidzów programu "Nasz nowy dom". Z tej okazji w sieci pojawiło się nagranie, w którym architektka Martyna Kupczyk odpowiada na najczęściej zadawane przez fanów pytanie. W pewnym momencie interweniować musiała Romanowska. O co poszło?

Architektka zdradza prawdę o programie "Nasz nowy dom"

"Nasz nowy dom" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2013 roku i błyskawicznie podbił serca telewidzów. Przez lata twarzą programu była Katarzyna Dowbor. W ubiegłym roku zarządzono jednak zmiany, w wyniku który prowadzącą została Elżbieta RomanowskaTa decyzja wzbudziła wiele kontrowersji, jednak okazało się, że sympatyczna blondynka świetnie radzi sobie w powierzonej jej roli.

Reklama

Uwielbiany przez widzów program wraca na antenę już w przyszłym tygodniu. Z tej okazji na instagramowym profilu "Naszego nowego domu" pojawiło się nagranie podpisane dość jednoznacznie:

"Skoro NADAL pytacie..." - czytamy przy filmiku, na którym architektka Martyna Kupczyk odpowiada na najpopularniejsze pytanie dotyczące formatu.

Architektka ujawniła prawdę ws. "Naszego nowego domu". Romanowska musiała interweniować

"To jest pytanie, które słyszę najczęściej i odpowiadam: tak, ten remont trwa tylko 5 dni" - zaczęła architektka z programu. Nie było jej jednak dane dokończyć, bowiem do akcji pilnie wkroczyła Elżbieta Romanowska.

"Ale co ty kłamiesz? Jakie pięć dni?" - nie wytrzymała. "Pierwszego dnia spotykamy rodzinę, możemy co najwyżej wynieść rzeczy..." - wyjaśniała Romanowska.

Martyna Kupczyk musiała zatem przyznać swojej telewizyjnej koleżance rację.

"No tak naprawdę trzy i pół" - wyznała.

Warto zaznaczyć, że niemałym utrudnieniem dla ekipy remontowej jest także nagrywanie całego show. Kamery potrafią czasem przeszkodzić w pracy, co też zabiera nieco czasu i ostatecznie skraca remont.

Całe nagranie ma oczywiście wydźwięk czysto humorystyczny. Obu paniom, które prywatnie bardzo się lubią, uśmiech nie schodził z ust. Wszystko wyjaśniły?

"Nasz nowy dom", który od września ub.r. prowadzi Elżbieta Romanowska, wiosną będzie nadawany nie tylko czwartki o 20.05, ale też w środy o tej samej porze.  

Zobacz także:

Ela Romanowska przekazała niespodziewane wieści. Nagle użyła słowa "mąż", a to nie koniec

Ela Romanowska ujawnia remontowe sekrety. Jest inaczej niż wszyscy myśleli

Nowobilski wyznał prawdę o Romanowskiej. Tak działa na mężczyzn na budowie: "Jak chłopaki widzą Elę..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Nasz nowy dom" | Elżbieta Romanowska | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama