Reklama
Reklama

Wypadek przed weselem Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Karetka pod domem aktora

Jennifer Lopez (53 l.) i Ben Affleck (50 l.) długo szykowali się do tego wyjątkowego dnia. Gwiazdy potrzebowały aż 17 lat, by uświadomić sobie, że ich uczucia nic nie jest w stanie pokonać. W ten weekend para planowała huczne wesele na terenie posiadłości aktora. Nikt jednak nie przewidział, że drobny wypadek pokrzyżuje plany zakochanych celebrytów...

Wypadek przed weselem Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Karetka pod domem aktora

Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na prywatnej uroczystości w Las Vegas ponad miesiąc temu. Teraz planowali w ten weekend swoje wesele, by móc podzielić się swoim szczęściem z najbliższymi. Ceremonia została zorganizowana w domu Bena, o czym pisaliśmy niedawno (tutaj). Choć wszystko było idealnie zaplanowane, tego wypadku nikt nie mógł przewidzieć; jak donoszą zachodnie media, mama aktora została w piątek przewieziona do szpitala, po tym jak upadła w jego posiadłości w Georgii.

Reklama

Page Six opublikowało zdjęcia, na których widać karetkę pogotowia opuszczająca teren rezydencji aktora. Matka Bena, Christopher Anne Boldt, została przewieziona do szpitala dziecięcego w Savannah. Jak podał portal, kobieta upadła i znacząco skaleczyła się w nogę. Choć placówka na początku podała mediom informację, że wypadkowi uległo dziecko aktora, tak naprawdę chodziło o jego ukochaną mamę.

Przypomnijmy, że wesele J.Lo i Bena Afflecka było planowana na aż trzy dni. Podczas rodzinnej ceremonii miała odbyć się wspólna kolacja, a następnego dnia - grill połączony z piknikiem. Wszystko wskazuje na to, że mimo wypadku uroczystość zostanie kontynuowana.

Zobacz też:

Ben Affleck i Jennifer Lopez pojechali w podróż poślubną. Gdzie się wybrali?

Ben Affleck i Jennifer Lopez ledwo wzięli ślub, a już się rozstali?

Natalia Siwiec w ostrych scenach u Blanki Lipińskiej. Tym razem dali jej więcej odważnych scen

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy