Reklama
Reklama

Natalia Siwiec w ostrych scenach u Blanki Lipińskiej. Tym razem dali jej więcej odważnych scen

Natalia Siwiec jest jedną z gwiazd, które miały zaszczyt pojawić się w obsadzie "erotycznego" filmu pomysłu Blanki Lipińskiej pod tytułem "Kolejne 356 dni". Trzecia, i ostatnia, część przygód Massimo i Laury ujrzała światło dzienne w piątek, a krytycy już zdążyli wydać wyrok na kontrowersyjną produkcję. Czy Natalia Siwiec podołała poważnej roli aktorki?

Natalia Siwiec w ostrych scenach u Blanki Lipińskiej. Tym razem dali jej więcej odważnych scen

Natalia Siwiec to celebrytka, która popularność zdobyła podczas Euro 2012. Od tamtej pory konsekwentnie rozwija swoją karierę jako modelka i influencerka, która od czasu do czasu próbuje również swoich sil przed kamerą. Celebrytka ma na koncie udział w epizodycznych, raczej niemych rolach m.in. w serialu "Kryminalni" i "Druga szansa", a także głośnym filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Praca na planie filmowym spodobała się Natalii do tego stopnia, że udało jej się przekonać swoją przyjaciółkę Blankę Lipińską, by pisarka zaangażowała ją w swój projekt. Ostatecznie Natalia dopięła swego i dziś możemy podziwiać Siwiec w ostatniej części słynnego erotyka.

Reklama

Przypomnijmy, że w drugiej części serii o uwodzicielskim Massimo, Natalia zagrała pracownicę butiku, w którym Laura i Olga robiły zakupy. Siwiec była widoczna na ekranie zaledwie kilka minut, więc wyraźnie niezadowolona influencerka przekonała produkcję, że stać ją na wiele więcej. Z tego powodu w kolejnej odsłonie erotyka modelka dostała do zagrania nieco "poważniejszą" rolę.

Wątpliwej jakości artystycznej produkcja wymagała sporej odwagi od influencerki, bowiem sceny, w których Natalia wzięła udział, co mało zaskakujące, często eksponowały jej nagie ciało. W "Kolejne 365 dni" Siwiec wcieliła się w postać Emily, która momentami łudząco przypomina samą Blankę Lipińską, i ma stosunkowe długie sceny z drobnymi dialogami, w dodatku w języku angielskim. Ponadto celebrytka miała szansę wykazać się swoimi aktorskimi umiejętnościami podczas... Bardzo dosłownych i przydługich scen łóżkowych.

Jak sobie poradziła?

 

Zobacz też:

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z mężem. Kryzys odwołany?

Natalia Siwiec narzeka na rachunki w Polsce! Na zawsze zostanie w Meksyku?

Blanka Lipińska kończy „365 dni”! Ma już scenariusz na nowy erotyk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy