Reklama
Reklama

Ben Affleck i Jennifer Lopez ledwo wzięli ślub, a już się rozstali?

​Jennifer Lopez (52 l.) i Ben Affleck (49 l.) w lipcu wzięli ślub. Fani pary nie kryli zachwytu, ale teraz małżonkowie zaszokowali kolejnymi wieściami. Okazało się, że wokalistka i aktor podjęli decyzję o rozstaniu. Nie mają na myśli rozwodu, ale planują powrót do pracy i obowiązków. Uważają, że zdystansowanie się korzystnie wpłynie na ich relację i związek. Zaskoczeni?

Jennifer Lopez (posłuchaj) i Ben Affleck w lipcu stanęli na ślubnym kobiercu. Historia ich miłości sięga początków XXI wieku. To właśnie w 2002 roku połączyła ich strzała amora i planowali ślub, lecz ich relacja się popsuła. Po 20 latach znów dali sobie szansę.

Reklama

Kilka tygodni temu powiedzieli sobie "TAK" i zorganizowali ceremonię w Las Vegas. Wokalistka pochwaliła się piękną suknią ślubną, obrączką i poinformowała publikę, że przyjęła nazwisko męża. Niestety w mediach nie zabrakło informacji na temat Afflecka, który miał zachowywać się agresywnie wobec kolegów na planie. Nie od dziś wiadomo, że 49-latek ma problemy z uzależnieniem i nie panuje nad sobą. Plotkowano, że Ben ma za dużo na głowie i nie radzi sobie z obowiązkami.

Z tego powodu małżonkowie postanowili zająć się swoimi projektami i osobno dopilnować spraw zawodowych.

Zdecydowali, że rozstaną się na chwilę, a odległość dobrze zrobi ich relacji.

Ben Affleck i Jennifer Lopez ledwo wzięli ślub, a już się rozstali?

Lopez i Affleck mają dużo zobowiązań zawodowych i muszą często podróżować, po miesiącu miodowym nie mają już tyle czasu dla siebie, dlatego postanowili przez chwilę pomieszkać osobno, by zająć się projektami artystycznymi.

"Hollywood Life" podało, że 52-latka i 49-latek zdają sobie sprawę, że kilka razy w roku będą musieli mieszkać osobno, jednak są na to gotowi, wszystko dla dobra relacji i związku. Para ma nadzieję, że czas spędzony osobno uczyni ich małżeństwo szczęśliwsze i trwalsze, a oni będą mieli okazję za sobą zatęsknić.

W trwałość ich związku wątpi duża część fanów, a także pierwszy mąż Lopez. Mężczyzna w "Daily Mail" zaznaczył, że Jenn uwielbia być zakochana i mieć motyle w brzuchu, dlatego nie potrafi stworzyć długotrwałej relacji.

Myślcie, że Affleck to ten jedyny?

Zobaczcie również:

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują kilkudniowe wesele! Wiemy, gdzie odbędzie się uroczystość

Jennifer Lopez potwierdza ślub z Benem Affleckiem. Miała na sobie "sukienkę ze starego filmu"

"Jennifer Lopez: Halftime": Od tej strony nikt jej nie znał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy