Reklama
Reklama

Ben Affleck wpadł w furię tuż przed ślubem! Zaatakował kolegę na planie... Nie wytrzymuje ciśnienia?

Ben Affleck (48 l.) i Jennifer Lopez (52 l.) znów są na ustach wszystkich. Zakochani w tajemnicy wzięli ślub, a po nim urządzili czterodniowe wesele. Jak donosi zagraniczna prasa, okres przed ślubem był bardzo stresujący, a aktor przed ceremonią wyładował się na swoim koledze z planu!

Ostatnie dni były pełne emocji dla Jennifer Lopez (posłuchaj), jej czwartego męża, Bena Afflecka, a także fanów pary. 16 lipca w Las Vegas odbył się długo wyczekiwany ślub "Bennifer", a po nim zostało urządzone wesele, które miało trwać aż cztery dni. Wokalistka w tym ważnym dniu zaprezentowała kreację w typie hiszpanki, a głowę przyozdobiła welonem. Nie tylko strój był tradycyjny, ale również całe podejście Jenn do zamążpójścia. Okazało się, że 52-latka przyjęła nazwisko po mężu!

Reklama

Fani świeżo upieczonych małżonków mogli również podziwiać ich obrączki, które warte są tysiące dolarów. Jednak zagraniczna prasa podaje, że ten intensywny czas nie wpłynął korzystnie na aktora.

Co się z nim dzieje?

Ben Affleck wpadł w furię tuż przed ślube,! Zaatakował kolegę na planie... Nie wytrzymuje ciśnienia?

Ben Affleck ma za sobą ciężkie momenty. Media kilka lat temu donosiły o jego problemach z dochowaniem wierności, oraz z mierzeniem się z uzależnieniem. Teraz portal "Okmagazine" podaje, że 48-latek znów ma trudności z emocjami, które spowodowane miały być "zbyt wieloma sprawami do załatwienia".

Według relacji świadka serwisu do incydentu z mężczyzną doszło tuż przed ślubem, pod koniec czerwca. Aktor, który obecnie pracuje w Los Angeles na planie filmu, miał zaatakować kolegę z produkcji, Chrisa Messinę.

Czwarty mąż Lopez miał zmagać się z przygotowaniami do ślubu, poszukiwaniem wymarzonego domu, a także pracą nad nowym filmem. Artysta po raz pierwszy od ponad sześciu lat znów wcielił się w reżysera. Mało tego, w najnowszej produkcji również zagra. To wszystko przerosło 48-latka, który zaatakował kolegę.

Memy nadzieję, że Benowi uda pokonać się demony.

Zobaczcie również:

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują kilkudniowe wesele! Wiemy, gdzie odbędzie się uroczystość

Jennifer Lopez potwierdza ślub z Benem Affleckiem. Miała na sobie "sukienkę ze starego filmu"

"Jennifer Lopez: Halftime": Od tej strony nikt jej nie znał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy