Reklama
Reklama

Ale afera! Ben Affleck oskarżył byłą żonę, teraz wszystko cofa

Ben Affleck (49 l.) 14 grudnia udzielił wywiadu, w którym powiedział, że jego małżeństwo z Jennifer Garner sprawiło, że zaczął znów pić. Nie trzeba było długo czekać na ostrą krytykę ze strony fanów aktorki. Dziś Affleck mocno się tłumaczy...

Ben Affleck reaguje na oskarżenia o alkoholizm. Nie obarcza winą Garner!

Ben Affleck po wtorkowym wywiadzie poczuł się mocno dotknięty tym, że jego długa i dosyć szczera rozmowa została sprowadzona do kwestii jego alkoholizmu. Aktor skrytykował "clickbaitowe’" artykuły, które pojawiły się niemal natychmiast po tym, jak na początku tego tygodnia wystąpił w programie "The Howard Stern Show", aby promować swój nowy film "The Tender Bar".

W trakcie show opowiedział o trudnościach, przez które przechodził ze swoją byłą już żoną Jennifer Garner. Zapytany w wywiadzie co teraz, po latach myśli o swoim małżeństwie, aktor powiedział Howardowi Sternowi: 

Reklama

"Prawdopodobnie skoczylibyśmy sobie nawzajem do gardeł. Prawdopodobnie nadal bym pił".

Te słowa mocno dotknęły fanów aktorki, ponieważ odebrali je jako bezpośredni atak na byłą partnerkę, z którą dzielił życie przez prawie 10 lat. Warto przypomnieć, że Ben Affleck wcale nie jest bez winy. Aktor zmagał się z chorobą alkoholową już w 2001 roku, wtedy również po raz pierwszy ujawnił, że przebywa na odwyku.

Ben zdążył wyżalić się w kolejnym programie, tym razem u Jimmiego Kimmela, że jego słowa zostały opacznie zrozumiane:

"Byłem naprawdę zadowolony z tego wywiadu (...) Po chwili zauważyłem, co zaczęło się dziać na Twitterze. Nie mogłem w to uwierzyć. Przyjrzałem się temu i moja dwugodzinna rozmowa została sprowadzona, do czegoś absolutnie odwrotnego do tego, co chciałem przekazać" (tłum. własne).

Ben Affleck: "Internet uczynił ze mnie najgłupszego faceta!"

Laureat Oscara ponownie tłumaczył, że z Garner, mimo rozwodu, darzą się dużym szacunkiem. Dla ex-pary najważniejsze jest dobro ich trójki dzieci, dlatego dbają o swoją relację mimo rozstania:

"Bardzo dbamy o siebie i nasze dzieci. One zawsze były na pierwszym miejscu. A oni powiedzieli, że obwiniam moją byłą żonę za mój alkoholizm i że byłem uwięziony w tym związku. Internet uczynił ze mnie okropnego człowieka... Najgorszego i najgłupszego faceta!" - grzmiał Ben w wywiadzie.

Aktor dodał również, że najbardziej martwi go reakcja dzieci na tę internetową burzę. Ben i Jennifer są rodzicami 16-letniej Violet, 12-letniego Seraphina oraz 9-letniego Samuela. Do całej sytuacji wciągana jest również Jennifer Lopez, chociaż nie chce mieć z tym nic wspólnego. Według TheNews.com, J.Lo poznała Garner oraz ich pociechy, ponieważ obu gwiazdom zależy na poprawnych relacjach.

Przypomnijmy, że aktor po 17-letniej przerwie, znów umawia się z Jennifer Lopez. Na początku nowego millenium Ben i Jen byli najgorętszą parą show-biznesu, a o ich zaręczynach w 2002 roku mówił niemal cały świat. Teraz próbują budować swoją relację na nowo.

Zobacz też:

Sylwester w reżimie. Za przywitanie Nowego Roku w Karpaczu zapłacimy prawie 8 tys. złotych

Alicja Tysiąc nie żyje. Tak walczyła o prawo do aborcji

Anna Cieślak na zdjęciu z Edwardem Miszczakiem! To ich pierwsza wspólna fotka!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Jennifer Garner | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy