Reklama
Reklama

Wyniosła Meghan wzgardziła pomocą. To doprowadziło do Megxitu

Meghan Markle miała szansę wejść do rodziny królewskiej i zjednać sobie przychylność jej członków. Wystarczyło posłuchać rad Camilli, żony sprawującego od niedawna rządy w Zjednoczonym Królestwie Króla Karola III. Aktorka nie skorzystała z jej rad. Dlaczego?

Już za tydzień 29 września 2022 roku na brytyjskim rynku księgarskim ukaże się książka "Camilla, Duchess of Cornwall. From Outcast to Queen Consort" (Camilla. Od wyrzutka do królowej małżonki), która ujawnia masę niewygodnych szczegółów z życia rodziny królewskiej. Jej autorka Angela Levin twierdzi, że Camilla próbowała pomóc Meghan na początku związku aktorki z księciem Harrym. 

Meghan Markle odrzuciła pomoc Camilli

Camilla ciężko musiała pracować na swoją pozycję na dworze i wśród członków rodziny królewskiej. Od początku nielubiana, jako ta, która zajęła miejsce Diany, twardo walczyła też o uznanie Brytyjczyków. Kiedy obok księcia Harry'ego pojawiła się Meghan Markle, Camilla przewidziała, że amerykańskiej aktorce trudno będzie wejść do hermetycznej rodziny królewskiej. Dlatego od początku próbowała wesprzeć wybrankę księcia.

Reklama

Jak twierdzi Angela Levin, powołując się na pałacowe źródła, Camilla już podczas pierwszej wizyty Meghan Markle w Londynie okazała jej dużo ciepła. Doradzała, jak może poradzić sobie z presją opinii publicznej. Zapraszała aktorkę na wspólne lunche, rozmawiała z nią o sztuce, filmach i teatrze. Jednym słowem robiła wszystko, aby Meghan poczuła się ciepło przyjęta w rodzinie królewskiej.  
Zdaniem Levin Meghan Markle "wydawała się znudzona" radami małżonki Karola. Nie chciała skorzystać z wyciągniętej w jej kierunku pomocnej dłoni. Jak pisze Levine "wolała iść własną drogą".

Obecnie stosunki między Karolem i jego żoną Camillą, a księciem Harrym i Meghan są bardzo napięte. Powodem wzajemnych niechęci są nie tylko Megxit i jego przyczyny. Miarka się przebrałą po głośnym już wywiadzie dla Oprah Winfrey. Jak donosiły nie tak dawno media, Harry miał rzekomo pewien pomysł, aby załagodzić nieco konflikt, który trwa od kilku lat. Kiedy spotkał się z Karolem oraz jego żoną, zaproponował, że może warto byłoby skorzystać z usług mediatora, który pośredniczyłby w rozwiązaniu sporu.

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II była "głęboko zraniona" Megxitem. Biografka ujawnia

Camilla Parker Bowles zdobyła się na rasistowski komentarz o dziecku Harry'ego? Szokujące doniesienia!

Księżna Camilla i księżna Kate zwarły szyki. Camilla chwali współpracę z synową mężą

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy