Reklama
Reklama

Księżna Camilla i księżna Kate zwarły szyki. Camilla chwali współpracę z synową mężą

Księżna Kornwalii i księżna Cambridge połączyły siły. Współpraca zaowocowała nie tylko ciekawymi fotografiami. Camilla nie mogła wyjść z podziwu i nie szczędziła miłych słów pod adresem profesjonalizmu Kate. Co takiego panie razem zrobiły?

Księżna Camilla zaprosiła Kate do współpracy.

Księżna Camilla Parker Bowles, żona księcia Karola, w połowie lipca obchodziła 75 urodziny. Z tej okazji została zaproszona do zredagowania specjalnego numeru czasopisma Country Life. Magazyn ukazujący się od 1897 roku omawia dogłębnie szereg tematów, od ogrodów i ogrodnictwa po architekturę wiejską, dzieła sztuki i książki, od własności po sprawy wiejskie, luksusowe produkty i wnętrza.

Na okładkach każdego numeru zazwyczaj znajduje się fotografia portretowa jakiejś kobiety z towarzystwa. Z okazji urodzin księżnej Camilli, to właśnie jej zdjęcie umieszczono na okładce. Wykonanie tak wyjątkowego zdjęcia Camilla powierzyła... księżnej Kate. Żona księcia Williama nie raz już pokazała, że świetnie radzi sobie po drugiej stronie obiektywu. Zdjęcia rodziny królewskiej autorstwa Kate były pokazywane w mediach społecznościowych. Poniżej przedstawiamy jedno z nich.

Reklama

Księżna Camilla była bardzo zadowolona ze współpracy z Kate. Uważa ją za świetną fotografkę, przy której czuła się swobodnie i była bardzo zrelaksowana. Chwali synową Karola za profesjonalizm i dobre podejście do modela. Efekt wspólnej pracy też pozytywie zaskoczył Camillę.

Kate zrobiła Camilli kilka zdjęć w jej domu w Wiltshire. Na okładkę zdecydowały się dać fotografię, którą również zaaprobował książę Karol.

Co sądzicie o efektach tej współpracy? Jak księżna Camilla wypadła w obiektywie Kate?

Zobacz też:

Księżna Camilla udzieliła wywiadu dla "Vogue'a". To rewolucja w rodzinie królewskiej

Książę Karol i księżna Camilla zagrali w serialu BBC. Ich serialowe kwestie trzymane są w tajemnicy

Agnieszka Gozdyra trafiła do szpitala. Co się stało? "Trzymajcie kciuki"

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama