Reklama
Reklama

Agnieszka Gozdyra trafiła do szpitala. Co się stało? "Trzymajcie kciuki"

Agnieszka Gozdyra jest jedną z popularnych dziennikarek stacji Polsat News, gdzie prowadzi między innymi program "Debata tygodnia". Niestety w najbliższym wydaniu w czwartkowy wieczór widzowie nie zobaczą jej na ekranie. Dziennikarka trafiła do szpitala.

Agnieszka Gozdyra (49 l.) związana jest z mediami od lat. Zaczynała w Radiu Kolor. Później związała się z Polsatem, gdzie była twarzą programu informacyjno-publicystycznego "To był dzień". Obecnie prowadzi na antenie Polsat News programy "Skandaliści", "Debata Dnia" oraz "Debata tygodnia". Dziennikarka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To stamtąd dowiedzieliśmy się o jej kłopotach zdrowotnych.

Reklama

Agnieszka Gozdyra trafiła do szpitala

Agnieszka Gozdyra opublikowała na Twitterze wpis, w którym poinformowała, że trafiła do szpitala. W programie, który prowadzi - "Debacie Dnia" - zastąpi ją Joanna Wrześniewska-Sieger.

Na twitterowym profilu dziennikarki znalazło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym Gozdyra ma podpiętą kroplówkę. Dziennikarka nie zdradziła szczegółów swojej hospitalizacji. Uspokoiła jednak fanów, pisząc, że problemy ze zdrowiem nie są w tym przypadku niczym poważnym. 

Obserwatorzy dziennikarki nie szczędzili jej słów wsparcia. Liczą też, ze szybko zobaczą Gozdyrę na ekranie. Wśród osób życzliwych znalazło się wielu polityków wszystkich opcji oraz dziennikarze i widzowie.

My też życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na antenę.

Zobacz też:

Agnieszka Gozdyra ostro o Putinie! "Jego trzeba rozgnieść"

Królikowski znów uderza w Opozdę! Twierdzi, że pozbawiła go pracy! "Karygodne"

Dorota Gardias pokazała się... topless! Kapelusz i okulary są, a bluzki brak. Aż tak gorąco?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Gozdyra | Polsat News
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy