Reklama
Reklama

Camilla Parker Bowles zdobyła się na rasistowski komentarz o dziecku Harry'ego? Szokujące doniesienia!

Meghan i Harry wyznali wiele sekretów ze swojego życia w otoczeniu rodziny królewskiej w trakcie wywiadu z Operah Winfrey. Nie zabrakło tam skarg na rasistowskie komentarze pod adresem ich dziecka, które miał rzucać ktoś z rodziny Harry’ego. Jak ustalił autor książki „Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami", nieprzychylne uwagi padały z ust Camilli Parker Bowles.

Bower odkrywa sekret rasistowskich komentarzy w rodzinie królewskiej

Słowa Meghan i Harry’ego, wypowiedziane w trakcie rozmowy z Oprah Winfrey, wstrząsnęły opinią publiczną. Zaczęto spekulować, kto spośród członków rodziny królewskiej mógł znieważyć dziecko Sussexów. Okazuje się, że rasistowski komentarz padł z ust Camilli Parker Bowles, macochy Harry’ego.

Podczas spotkania omawiano istotne sprawy dot. życia Sussexów, kariery Meghan i ochrony, którą musiała mieć zapewnioną.

Harry miał zbagatelizować komentarz i "zaśmiać się" z niego. Według Bowera, reakcja Meghan zmieniła postawę Harry’ego - rozbawienie przeszło w wzburzenie.

Reklama

To niejedyne pikantne szczegóły życia Windsorów, które ujawnia publikacja.

Królowa Elżbieta próbowała "sprzątać" po Meghan Markle

Brytyjska rodzina królewska przejęła się relacjami żony Harry’ego z jej ojcem niedługo po ślubie. Ojciec Harry’ego uważał, że Meghan powinna bez zbędnych ceregieli pogodzić się z tatą. Właśnie dlatego kilka tygodni po ślubie Meghan i Harry'ego królowa i jej syn Karol zorganizowali specjalną naradę telefoniczną, podczas której dyskutowali o sporze. Ówczesna księżna Sussex nie podeszła entuzjastycznie do tego pomysłu. Ostatecznie odmówiła królowej i teściowi.

Meghan miała dosyć nagabywania ze strony rodziny męża, na co narzekała Hilary Clinton. Dwa tygodnie po rozmowie z kandydatką na prezydenta USA razem z Harrym poinformowali, że nie spędzą świąt Bożego Narodzenia z brytyjską rodziną królewską. Do "Megxitu" doszło wraz z początkiem 2020 r.

Zobacz też:

Meghan Markle mobbingowała pracowników pałacu? Zakończono dochodzenie

Książę Karol może pogrążyć Meghan Markle? Dysponuje mocnymi materiałami

Meghan Markle i książę Harry - brytyjskie love story z amerykańskim wątkiem

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy