Reklama
Reklama

Meghan Markle mobbingowała pracowników pałacu? Zakończono dochodzenie

Pojawienie się Meghan Markle (40 l.) na królewskim dworze wzbudziło dużą sensację. Na temat wybranki Harry'ego (37 l.) ochoczo plotkowano i zarzucano jej, że nie pasuje do świata royalsów, a także, że ma zły wpływ na wnuka królowej Elżbiety II. Kiedy Sussexowie mieszkali w Wielkiej Brytanii, mówiono również o tym, że aktorka źle traktuje pracowników. Wszczęto wobec niej dochodzenie na temat mobbingowania, a pałac Buckingham poinformował, że raport dotyczący zarzutów pod jej adresem jest gotowy.

Meghan Markle nigdy nie cieszyła się sympatią Brytyjczyków. Aktorka ze Stanów Zjednoczonych próbowała wpisać się w sztywne zasady panujące na królewskim dworze, lecz nie podołała dworskiej etykiecie i kilka miesięcy po ślubie z księciem uciekła do Hollywood.

O tym, że 40-latka ma wredny charakterek, plotkowano od dawna, a fani królowej Elżbiety II i jej rodziny nie mają wątpliwości, iż Meghan jest żądna sławy i blichtru, a kiedy nie otrzymywała atencji w Wielkiej Brytanii, wcieliła w życie plan ucieczki i wybrała życie w Hollywood.

Reklama

Swoje rządy kobieta chciała również wprowadzić, gdy mieszkała jeszcze na królewskim dworze. Pracownicy już jakiś czas temu twierdzili, iż Amerykanka stosowała wobec nich mobbing. Pałac Buckingham nie zbagatelizował tych doniesień i przyjrzał się całej sprawie.

Czy ukochana Harry'ego faktycznie nękała innych?

Meghan Markle oskarżona o mobbingowanie pracowników

Zarzuty pod adresem Meghan Markle pojawiły się wiosną 2021 roku. W brytyjskim "The Times" zamieszczono artykuł, którego autorzy, powołując się na zeznania anonimowych informatorów, opisali, że żona Harry'ego wyrzuciła dwóch pracowników Pałacu Kensington oraz negatywnie wpłynęła na samoocenę kolejnego z pracowników.

Sussexowie szybko odpowiedzieli na te doniesienia i uznali, że opublikowany artykuł to "wyrachowana kampania oszczerstw", który miał odwrócić uwagę od ich słynnego już wywiadu u Oprah Winfrey, w którym szkalowali imię rodziny królewskiej.

Pałac Buckingham postanowił jednak przyjrzeć się doniesieniom i powierzył zbadanie sprawy zewnętrznej firmie prawniczej. Raport końcowy jest już gotowy!

Meghan Markle mobbingowała pracowników pałacu? Zakończono dochodzenie

Królewski urzędnik zabrał głos w sprawie i wyznał, że raport dotyczący mobbingu jest gotowy. Niestety, pragnący informacji fani nie dowiedzą się, co dokument zawiera, gdyż ustalenia nie zostaną podane publice.

Michael Stevens tłumaczył to dobrem zaangażowanych w dochodzenie osób, które zgodziły się na współpracę pod gwarancją poufności.

Myślicie, że dowiemy się kiedyś prawdy w tym temacie?

Meghan Markle: wiek, kariera, rodzina

Meghan Markle urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest córką Doriy Loyce Ragland oraz Thomasa Wayna Markle. Jej rodzice rozwiedli się, gdy była dzieckiem.

Na planie debiutowała w 2002 roku w serialu "Szpital miejski". Pierwszy raz na dużym ekranie pojawiła się 3 lata później w filmie "Zupełnie jak miłość". Sławę zyskała w 2011 roku, gdy wcieliła się w rolę Rachel Zane w popularnej produkcji "W garniturach".

W 2010 roku wzięła ślub z producentem filmowym, Trevorem Engelsonem. Do rozwodu doszło 2 lata później. W 2016 roku poznała księcia Harry'ego, za którego wyszła w 2018 roku. Para ma dwójkę dzieci: Archiego oraz Lilibet Dianę.

Zobaczcie również:

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy