Reklama
Reklama

Wydało się, dlaczego Steczkowska nie wystąpi na Eurowizji. Jeden błąd zadecydował o wszystkim

Wszystko jasne, to nie Justyna Steczkowska będzie reprezentować nasz kraj na tegorocznej Eurowizji. Jury zdecydowało, że najlepszym wyborem będzie piosenka Luny "The Tower". Trwają spekulacje, dlaczego wybór nie padł na faworyzowaną Steczkowską. O wszystkim mógł zaważyć jeden błąd.

Od samego początku Justyna Steczkowska była główną faworytką do występu na tegorocznej Eurowizji w szwedzkim Malmo. Jednak stało się inaczej. Wczoraj na antenie TVP oficjalnie ogłoszono wieści, że nasz kraj reprezentować będzie Luna i jej piosenka "The Tower".

Wydało się, dlaczego Steczkowska nie wystąpi na Eurowizji. Jeden błąd zadecydował o wszystkim

Fani Steczkowskiej nie mogą ukryć rozczarowania po decyzji jury. Trwają gorące spekulacje na temat tego, co mogło zdecydować o ostatecznej porażce diwy w krajowych preselekcjach. O analizę przyczyn przegranej Justyny Steczkowskiej pokusił się także portal "Dziennik Eurowizyjny". Wskazuje on, że gwiazda mogła popełnić jeden znaczący błąd.

Reklama

"Zalety Justyny mogły jej pozwolić na samodzielny kontakt z Telewizją Polską, zaoferowanie swojej osoby w roli reprezentanta i doprowadzenia do wyboru wewnętrznego bez preselekcji. Justyna ze swoim doświadczeniem, wieloletnią karierą, popularnością (klikalnością) ma wszystko, by nominować ją do udziału w Eurowizji za całokształt, co często dzieje się w innych krajach. Nie zrobiła tego, stawiając na deklaracje publiczne i wystawiając do walki piosenkę" - czytamy.

Zadecydować mogła też zbyt wczesna pora premiery utworu Steczkowskiej. 

"Wielu fanów sygnalizowało, że Justyna mogła zbyt wcześnie wydać swój utwór, przez co każdy kolejny był do "WITCH-ER" porównywany, a media chętnie korzystały ze znanego nazwiska by tworzyć clickbaity typu "XYZ wygryzie Steczkowską"- donosi portal. 

Zobacz też:

Steczkowska wydała oświadczenie. Tak komentuje porażkę w preselekcjach

Ujawniono wyniki głosowania na reprezentanta Polski podczas Eurowizji. Justyna Steczkowska będzie wściekła

Wyniki oglądalności "The Voice Senior" nie pozostawiły złudzeń. Internauci potwierdzili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy