Reklama

Reklama

Reklama

Wyciekły zdjęcia z wielkiego finału "Rolnika". Już wiadomo, kto zostanie sam!?

Dziewiąta edycja programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony”, który od kilku lat jest emitowany w każdą niedzielę wieczorem na kanale TVP1, zagościła na ekranach tej jesieni. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów i bohaterek show, a także i ich kandydatek i kandydatów o serce. Finał formatu zbliża się wielkimi krokami, a niedawno do mediów wyciekły zdjęcia z ostatniego odcinka. Kto znajdzie miłość, a kto zostanie sam? Fani już się domyślają!

Program "Rolnik szuka żony" od lat wzbudza emocje w widzach, a w formacie pojawiło się wiele osób, które chciały znaleźć nie tylko miłość, ale również pragnęły się wybić i zyskać popularność w mediach. Dziewiąta edycja i pod tym względem nie odbiegała od innych, a publika nie zawsze pozytywnie oceniała intencje bohaterów.

Swego czasu najwięcej krytycznych uwag spływało pod adresem Tomasza R., któremu zarzucano, iż szuka "kucharki a nie żony". Na jaw wyszła również sprzeczka Valentyna i Klaudii, chociaż duża część widzów najbardziej im kibicowała.

Reklama

Ostatecznie wszyscy uczestnicy wybrali osobę, z którą chcieliby stworzyć poważną relację. Czy im się to jednak udało? Tego dowiemy się już niebawem, a do prasy wyciekły zdjęcia z finałowego odcinka.

Czyżby opublikowane kadry zdradzały, kto zostanie sam?

"Rolnik szuka żony 9": Wyciekły zdjęcia z wielkiego finału. Fani już wiedzą, kto znalazł szczęście w miłości, a kto został sam!

Zmagania bohaterów na roli zostały pokazane na antenie TVP po raz ostatni 20 listopada, ale na fanów czeka jeszcze ten najważniejszy odcinek, jakim jest wielki finał. Tym razem gospodyni formatu Marta Manowska wraz z uczestnikami spotka się w studiu.

W rozmowie z prowadzącą rolnicy wyjawią, czy udało im się stworzyć związek z wybraną przez siebie osobą. Nie da się ukryć, że może być różnie, a poprzednie edycje pokazały, że większość programowych par nie przetrwała próby czasu.

Do mediów trafiły już zdjęcia z ostatniego odcinka, a fani domyślili się, jaka atmosfera panowała podczas nagrań. Mina uczestników i samej Manowskiej również wiele mówi.

Te pary przetrwały po zakończeniu 9. edycji "Rolnik szuka żony"? Fani tak obstawiają!

Publika uwagę zwróciła na Klaudię, która w show miała starcie ze swoim wybrankiem, Valentynem. Chociaż ich znajomość dobrze rokowała, to mężczyzna zdecydował się okłamać rolniczkę, a widzowie byli przekonani, że ta po tym incydencie nie da mu kolejnej szansy. Jednak na zdjęciach ze studia blondynka wygląda promiennie, ciągle się uśmiecha i jest podekscytowana.

Czyżby to świadczyło o tym, że wybaczyła mężczyźnie i jest szczęśliwie zakochana?

Kolejną osobą, która zainteresowała widzów, jest nie kto inny, jak Michał, Młody rolnik planował przyszłość z Adrianną, jednak w rozmowie z Martą był zgaszony, smutny i wyglądał niepewnie.

Myślicie, że długowłosa kobieta złamała mu serce?

Przez wszystkie wyemitowane odcinki to Tomasz R. zyskał najmniejsze poparcie fanów. Jego gburowate zachowanie przeszkadzało wielu osobom. W pewnym momencie został nawet oskarżony o skąpstwo, co miało przekreślić jego relację z Justyną, a ciekawscy fani dopytywali, czy na finał przyjechał z inną kobietą.

Jak sądzicie, Tomasz R. znalazł miłość w show?

Samotny w studiu miał być Mateusz. Co prawda mężczyzna próbował znaleźć wspólny język z Agnieszką, która dołączyła do formatu w przedostatnim odcinku, ale widzowie nie wróżyli tej znajomość szczęśliwego zakończenia.

Która z pań według Was, najbardziej do niego pasowała?

W nie najlepszym nastroju zaprezentował się także Tomasz K. Publika nie ma wątpliwości, że Kasia wystraszyła się pracy na roli i przeprowadzki na wieś, dlatego postanowiła zakończyć znajomość.

W tym przypadku ich związek byłby zbyt pochopny?

"Rolnik szuka żony 9: Finałowy odcinek. Kiedy i o której?

Czy taki scenariusz się sprawdzi? Przekonamy się już niebawem, gdyż finałowy odcinek zostanie wyemitowany na antenie TVP1 już 27 listopada o godzinie 22:00!

Przeczytajcie również:

A jednak wróciła Kasia! Takiej sytuacji w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Widzowie zaskoczeni

Marta Manowska cała w bieli rozprawia o "czystości i niewinności w sobie". Chodziło o dziewictwo?

Zamieszanie wokół "Rolnik szuka żony". Widzowie TVP zdezorientowani

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 9" | Marta Manowska | TVP1

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy