Reklama
Reklama

Kim jest Agnieszka z "Rolnika..."? Nowa kandydatka Mateusza nie chce wiązać się ze wsią

W "Rolnik szuka żony" pojawiła się nowa kandydatka. Agnieszka dołączyła do programu dopiero w przedostatnim odcinku 9. edycji! Czy to nie za późno, by dobrze poznać rolnika Mateusza i nawiązać z nim relację?

Mateusz nie miał szczęścia w programie "Rolnik szuka żony". Jego kandydatki nie chciały brać udziału w rywalizacji i były bardzo zamknięte, co ogromnie rozczarowało młodego rolnika. Największym jednak ciosem dla Mateusza był fakt, że dziewczyny spiskują przeciwko niemu i nie mają o nim najlepszego zdaniaW ostateczności odesłał wszystkie kandydatki do domu. Producenci programu pozwolili mu wrócić do listów. Dzięki temu jeszcze raz przeczytał list od Agnieszki, którą zapraszał już na początku na gospodarstwo, jednak ona nie mogła spotkać się z nim z powodów organizacyjnych.

Reklama

"Rolnik szuka żony 9". Kim jest Agnieszka, nowa kandydatka Mateusza?

27-latek pozbierał się po rozczarowaniu, jakie zgotowały mu uczestniczki, które zaprosił na swoje gospodarstwo. Mimo złamanego serca postanowił jeszcze raz zawalczyć o uczucie i dać szansę nowej kandydatce, z którą spotkał się na randce. To 25-letnia Agnieszka, absolwentka studiów ekonomicznych. Dziewczyna zrobiła na Mateuszu bardzo dobre wrażenie.

"Kochająca, wyrozumiała, żeby doceniała to, co robię, jeżeli chciałaby pomóc mi w gospodarstwie, to bardzo bym się cieszył. Chciałbym też wsparcie duchowe. Miałem marzenie, żeby prowadzić gospodarstwo razem" - mówił o swojej nowej kandydatce Mateusz przed kamerą w najnowszym odcinku programu "Rolnik szuka żony".

Nowej kandydatce Mateusz też całkiem przypadł do gustu. Choć była stremowana przed kamerą, to przyznała, że jest przystojny. Najbardziej zależy jej na mężczyźnie, który da jej poczucie bezpieczeństwa.

"Chciałabym, żeby miał cele w życiu, ambicje, do których dąży" - opisywała swój ideał Agnieszka.

Co do planów Agnieszki, to dziewczyna przyznała, że choć wieś się jej podoba, to nie chce wiązać swojego życia tylko z pracą w gospodarstwie. Ma zamiar kontynuować swoją karierę w finansach. Czy to wystarczy Mateuszowi?

Internauci sceptycznie o związku Agnieszki i Mateusza

Internauci nie dają temu związkowi szans. Mateusz nie przekonał ich do siebie i nadal uważają, że rolnik nie powinien myśleć jeszcze o założeniu rodziny

"Trochę jak rozmowa o pracę, ale może po okresie próbnym temat się rozwinie"; "Mateusz trochę luzu, nie bądź taki zamknięty, nie wiem, czy to kamery, czy może masz taki charakter, ale życzę szczęścia"; "Chyba nic z tego nie będzie ale trzeba przyznać, że więcej mówi na tej pierwszej randce niż przez wszystkie dni kiedy były u niego tamte dziewczyny" - podsumowują nową randkę Mateusza widzowie.

A waszym zdaniem Agnieszka pasuje do Mateusza? Uda im się nawiązać relację?

Zobacz też:

A jednak wróciła Kasia! Takiej sytuacji w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Widzowie zaskoczeni

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

"Rolnik szuka żony 9": Spore rozczarowanie! Co stanie się w 10. odcinku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy