Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wybory Miss Polonia 2010

Osiemnaście finalistek konkursu Miss Polonia 2010 dotarło już do Łodzi. W sobotę 11 grudnia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się gala 35. finału Miss Polonia, na której poznamy najpiękniejszą Polkę.

O koronę najpiękniejszej Polki ubiegać się będą reprezentantki szesnastu województw oraz Miss Polka Litwy i finalistka wybrana przez internautów.

Reklama

Wszystkie uczestniczki konkursu w czwartek przyjechały do Łodzi z Władysławowa, gdzie były na dwutygodniowym obozie przygotowującym do występu na gali finałowej.

Wiceprezes zarządu Biura Miss Polonia Witold Asminowicz na czwartkowej konferencji prasowej poinformował, że wyboru najpiękniejszej Polki dokonają telewidzowie TVP2.

Stacja ta przeprowadzi z gali bezpośrednią transmisję, w trakcie której będzie można za pośrednictwem SMS-ów głosować na kandydatki.

"Konkurs będzie kilkustopniowy. Po pierwszym etapie telewidzowie będą mogli głosować na dwanaście kandydatek, a Miss Polonia zostanie wyłoniona w ścisłym finale, w którym znajdzie się sześć dziewczyn" - powiedział Asminowicz.

Finał konkursu w hali EXPO rozpocznie się w sobotę o godz. 21. Galę poprowadzą Agnieszka Szulim i Maciej Miecznikowski, a na scenie, prócz kandydatek do tytułu Miss Polonia 2010, zaprezentują się również zespoły Blue Cafe, Video oraz Iwona Węgrowska.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje