Reklama

Reklama

Reklama

Wszystkie kobiety Johnny'ego Deppa. Nie tylko Amber zawróciła mu w głowie! Z kim się umawiał?

Johhny Depp (58 l.) był swojego czasu jedną z największych gwiazd Hollywood. W latach 90. uchodził za przystojniaka i łamacza damskich serc, dlatego umawiał się z najpiękniejszymi celebrytkami tamtych czasów. Kim są wszystkiego kobiety Johhny’ego Deppa?

Wszystkie kobiety Johnny'ego Deppa. Nie tylko Amber zawróciła mu w głowie! Z kim się umawiał?

Nie milkną echa sądowej batalii, którą w połowie kwietnia stoczyli Johnny Depp i Amber Heard. Konflikt, rozwiązywany na sali rozpraw, przybrał kuriozalnych kształtów, a niemal cały świat przyglądał się byłym małżonkom, którzy robili co mogli, by uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny.

Oskarżony o stosowanie przemocy wobec byłej żony, Johnny zapewnia, że nie podniósł ręki na żadną ze swoich partnerek. Lista byłych kochanek gwiazdora jest imponująca, a byłe miłości aktora zgodnie twierdzą, że nigdy nie doświadczyły przemocy z jego strony.  Z kim spotykał się Johnny Depp?

Reklama

Johnny Depp i Lori Anne Allison

Pierwszą żoną gwiazdora była Lori Anne Allison, z którą stanął na ślubnym kobiercu w 1983 roku, gdy miał zaledwie 20 lat. Młodzieńcza miłość nie trwała zbyt długo, bowiem po dwóch latach byli już rozwiedzeni. Allison miała ostatnio wyznać, że: "Johnny nigdy nie podniósł na nią ręki, ani nie był wobec niej agresywny".

Johnny Depp i Sherilyn Fenn

Drugą dziewczyną Deppa była aktorka znana m.in. z serialu "Twin Peaks" Davida Lyncha. Para wystąpiła razem w 1987 roku w produkcji stacji Fox "21 Jump Street". Mówiło się, że byli zaręczeni, jednak żadne z nich nigdy tego nie potwierdziło. 

Johnny Depp i Winona Ryder

Z Winoną Johhny spotykał się od 1989 do 1993 roku i wówczas byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Z miłości do słynnej aktorki Depp wytatuował sobie słynny napis: "Winona na zawsze", jednak gdy ich ślub został odwołany, zmienił tatuaż na ramieniu na: "Wino na zawsze".

Johnny Depp i Kate Moss

Związek Johnny'ego Deppa i Kate Moss był sensacją połowy lat 90. Najpopularniejsza modelka na świecie i gwiazdor stanowili "power cople" tamtych czasów, choć ich relacja była burzliwa i wzbudzała wiele kontrowersji.

Johnny Depp i Vanessa Paradis

Mogłoby się zdawać, że francuska piosenkarka skradła serce hollywoodzkiego playboya na dobre. Para poznała się w Paryżu, gdzie aktor pracował nad filmem "Dziewiąte wrota" z Romanem Polańskim. W 1999 roku na świat przyszła ich córka Lily Rose, trzy lata później syn Jack. Para przeżyła wspólnie 14 lat.

Johnny Depp i Amber Heard

Johnny poznał Heard podczas kręcenia filmu "Dziennik zakrapiany rumem" w październiku 2009 roku. Choć z początku nic nie wskazywało na to, że piękna aktorka namiesza w jego życiu, od 2016 roku trwa sądowa przepychanka tych dwójki celebrytów. Sądowa batalia, która ciągnie się od połowy kwietnia, już dziś nazywany "procesem dekady".

Zobacz też:

Proces Depp vs. Heard. Fani aktora znaleźli mu nową partnerkę

Drzyzga ujawnia kulisy pracy z Woźniak-Strak. Nie jest kolorowo? "Jest między nami inna chemia"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy