Reklama
Reklama

Wszyscy zachwycają się żoną Jakuba Kiwiora. Kim jest Claudia?

Jakub Kiwior ma obecnie dużo pracy, ponieważ gra właśnie w reprezentacji Polski na Euro 2024. Tymczasem jego żona wzbudza coraz większe zainteresowanie. Zachwycają się nią nawet zagraniczne media. Kim żona Kiwiora?

To ona skradła serce Jakuba Kwiora

Serce Jakuba Kiwiora jest już od kilku lat zajęte. Piłkarz, o którym zrobiło się głośno w zeszłym roku za sprawą transferu do Arsenalu Londyn, od czterech lat pozostaje w szczęśliwym związku z Claudią Kowalczyk.

W czerwcu zeszłego roku para stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie sakramentalne tak, choć nie wszyscy wierzyli w siłę ich miłości. Claudia jest starsza od Kuby o 8 lat i część fanów myślała, że ta różnica wieku może okazać się problemem. Rok po ślubie Kuba i Claudia są jednak wciąż szaleńczo zakochani i wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Dziewczyna kibicuje też oczywiście piłkarzowi polskiej reprezentacji na Euro 2024. 

Reklama

Zagraniczne media zachwycają się Claudią. Kim jest żona Kiwiora

Będąc żoną piłkarza jednej z najlepszych i najbogatszych lig świata, nie trzeba właściwie nic robić, a pieniądze i tak płyną. Ukochana zawodnika Arsenalu Londyn i polskiej reprezentacji nie ma jednak zamiaru siedzieć bezczynnie w domu i czekać na wypłatę męża. Kobieta jest wziętą tancerką i trenerką.

Claudia może pochwalić się sporymi osiągnięciami na koncie. W 2017 roku wywalczyła tytuł królowej zawodów twerkingowych w Niemczech a w 2018 roku do półfinału European Twerk Champions. Swoją pasją zaraża innych na Instagramie, gdzie co chwilę można zobaczyć nowy filmik, na którym rusza ponętnie biodrami w rytm energicznej muzyki. Prowadzi też warsztaty i zajęcia grupowe.  

CZYTAJ TEŻ: Paweł Deląg ukrywał to latami. Prawda o romansie w końcu wyszła na jaw 

Jednym z najnowszych klipów Claudii umieszczonych na Instagramie zachwycają się nawet brytyjscy dziennikarze. O jej odważnym tańcu napisał "The Sun". Czyżby to zwiastowało, że brytyjska prasa będzie o niej regularni pisać? Niewykluczone. W końcu po zakończeniu Euro 2024 Kuba będzie wzbudzał największe zainteresowanie właśnie brytyjskich mediów, ponieważ Arsenal Londyn, jak sama nazwa wskazuje, jest londyńskim klubem piłkarskim. 

ZOBACZ TEŻ:

Kiwiorem zachwyca się sam Lewandowski. Jego dziewczyna zajmuje się... trzęsieniem pupą!

Reprezentant Polski wziął ślub ze słynną "Królową twerku". Dzieli ich spora różnica wieku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Kiwior | Euro 2024
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy