Reklama
Reklama

Paweł Deląg ukrywał to latami. Prawda o romansie w końcu wyszła na jaw

Paweł Deląg to jeden z najpopularniejszych, a zarazem - według wielu - najprzystojniejszych polskich aktorów. O jego romansach i związkach można by więc pewnie napisać osobną książkę, gdyby gwiazdor skrzętnie nie chronił swojej prywatności. Do tej pory wiadomo było, że 54-latek ma dwóch synów. O ile jednak starszy z nich dał się już poznać szerokiej publiczności, o tyle o młodszym nie mówiło się zbyt wiele. Do teraz.

Bogate życie miłosne Pawła Deląga. O tym nigdy nie chciał mówić

W swoim portfolio ma niespełna 90 tytułów wyświetlanych zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Karierę zaczął od razu z wysokiego C - rolą w Oscarowej "Liście Schindlera" Stevena Spielberga. Masowa publiczność kojarzy go jednak przede wszystkim z "Młodymi wilkami" Jarosława Żamojdy, "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenki, "Quo vadis" Jerzego Kawalerowicza czy popularnymi komediami: "Zróbmy sobie wnuka" Piotra Wereśniaka i "Ja wam pokażę!" Denisa Delića.

Reklama

Talent aktorski i urok osobisty Deląga idą w parze z atrakcyjną prezencją. Nic dziwnego, że na przestrzeni lat ulegało mu wiele kobiet. Wiązano go m.in. z Marią Seweryn, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską, Violettą Kołakowską, Patrycją Markowską czy Dominiką Kulczyk. Ostatnio najczęściej był widywany w towarzystwie projektantki Doroty Goldpoint.

Na początku lat 90. gwiazdor był natomiast związany z modelką Katarzyną Gajdarską, z którą ma syna, Pawła juniora. Para rozstała się rok po jego narodzinach, a Deląg pełnił rolę "ojca weekendowego", najczęściej widując się z dzieckiem w wakacje. 

31-letni już dziś mężczyzna sam stawia pierwsze kroki w branży filmowej. W kilku produkcjach pełnił już role asystenta reżysera lub kierownika produkcji, dyżurnego planu, a nawet i aktora. U boku ojca zadebiutował natomiast na premierze "Popiełuszki. Wolność jest w nas" w 2009 r. Drugi syn był zdecydowanie bardziej "ukrywany".

Paweł Deląg ukrywał to latami. Prawda o romansie w końcu wyszła na jaw

Mikołaj przyszedł na świat w 2001 r., na niedługo po rozstaniu Deląga z byłą miss, Bogną Sworowską. Chłopak jest owocem romansu z anonimową do tej pory kobietą - aktor nigdy nie chciał wyjawić jej nazwiska ani powiedzieć niczego więcej na temat ich relacji. Stronił też od pokazywania się z ich synem.

Wszystko zmieniło się po 22 lutego 2022 r., kiedy to gwiazdor wraz z dorosłymi już mężczyznami zaprezentował na kanapie "Dzień Dobry TVN" krótki dokument pt. "Wszystko będzie dobrze". Młodszy potomek pełnił na planie funkcję asystenta reżysera. Co ciekawe, wcześniej aktor współpracował już ze starszym synem przy kilku projektach filmowych.

Na co dzień 23-letni Mikołaj prowadzi wypożyczalnię samochodów. Pod najnowszym zdjęciem opublikowanym na Instagramie, na którym pozuje obok luksusowego auta, znalazł się intrygujący komentarz. "Jestem z Ciebie dumna, synu" - napisała kobieta podpisana jako Julita Machczyńska. Post polubił również sam Deląg. Wygląda więc na to, że prawda na temat danych kobiety w końcu wyszła na jaw.

Zobacz też:

Patrycja Markowska była dziewczyną Pawła Deląga. Po latach ich ścieżki znów się połączyły

Piękna ortodontka uciekła mu sprzed ołtarza. Pocieszyła go znana milionerka

O jego związku z Agnieszką Harlą było głośno. Zostawiła go dla znanego milionera

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy