Reklama
Reklama

Wszyscy mówią o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego, a tu takie wieści o związku Hakiela!

Marcin Hakiel w ostatnim czasie nieco wycofał się z mediów społecznościowych. Najwyraźniej woli się skupić na życiu prywatnym i podtrzymywaniu ognia w swoim związku z tajemniczą Dominiką. To, że ich miłość kwitnie, widać wyraźnie na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się w sieci!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie zdołali uratować małżeństwa

Niebawem minie rok, odkąd Marcin Hakiel i Kasia Cichopek oficjalnie poinformowali o swoim rozstaniu. Dla ich fanów był to istny szok, gdyż wszyscy myśleli, że układa im się jak najlepiej. Jeszcze w styczniu polecieli na rodzinne wakacje i wydawało się, że nie ma między nimi żadnych nieporozumień, a tym bardziej takich, które doprowadziłyby do rozwodu.

Tymczasem w marcu dowiedzieliśmy się, że chcą się rozwieść. Wówczas oboje zamieścili ten sam komunikat na Instagramie, informując, że będzie to ich jedyny komentarz w sprawie. Tak się jednak nie stało. Jako pierwszy milczenie przerwał Marcin Hakiel, który w programie "Miasto Kobiet" zwierzył się Oli Kwaśniewskiej, że jego żona potrzebowała wolności, a ta wolność okazała się mieć imię.

Reklama

Choć wiele osób od początku przypuszczało, że chodzi o Macieja Kurzajewskiego, to ta informacja oficjalnie wypłynęła dopiero jesienią, kiedy para pojechała razem do Izraela. Do ujawnienia się jako para zmusiła ich niejako Paulina Smaszcz, która obwieściła wszem i wobec, że przebywają razem na urlopie.

Wówczas Marcin Hakiel kompletnie odciął się od tych doniesień, za co fani bardzo go chwalili, pisząc, że pokazał klasę. Tancerz zamiast na komentowaniu związku byłej żony, wolał się skupić na nowym związku. Od kilku miesięcy jest bowiem zakochany w blondwłosej piękności o imieniu Dominika. Kobieta nie chce być jednak na świeczniku, w związku z czym dotąd Hakiel nie pokazał jej twarzy.

Hakiel w romantycznej sesji z ukochaną Dominiką

W ostatnim czasie w ogóle zamilkł niejako w mediach społecznościowych, aż niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy jeszcze jest w związku. Jak się okazuje, jego miłość trwa w najlepsze, czego dowodzą zdjęcia na profilu fotografa, który robił im romantyczną sesję.

Widzimy na nich parę tulącą się do siebie i trzymającą się za ręce. Tutaj jednak także nie widać twarzy ukochanej Hakiela.

Można jednak śmiało wysnuć wniosek, że są nadal w sobie zakochani. Kto wie, być może niebawem dowiemy się o zaręczynach? Wtedy czekałyby nas aż dwa głośne śluby, gdyż Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski także szykują się do tego ważnego wydarzenia!

Zobacz też:

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

Katarzyna Cichopek znalazła sposób na nową partnerkę Hakiela! "Nie chce niedomówień"

Marcin Hakiel od dawna nie opublikował zdjęcia ukochanej. Fani zaczęli się niepokoić
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy