Reklama
Reklama

Wstrząsające kulisy śmierci córki Presleya. Rodzina Lisy Marie Presley zakazała resuscytacji

Lisa Marie Presley zmarła w piątek 13 stycznia. Córka króla rock'n'rolla miała 54 lata. Teraz wyszło na jaw, że rodzina zdecydował o tym, by nie podejmowano akcji ratunkowej w przypadku kolejnego zatrzymania serca.

Niespodziewana śmierć Lisy Marie Presley

13 stycznia media obiegła smutna wiadomość o śmierci Lisy Marie Presley. Zaledwie dzień wcześniej córka króla rocka wraz z matką Priscillą pojawiły się na gali rozdania Złotych Globów, podczas której uhonorowany został Austin Butler za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym "Elvis".

Reklama

Jak poinformowała jej matka, nieprzytomną Lisę Marie Presley znalazła gosposia. Kobietę przewieziono do szpitala, znajdującego się w odległości 50 km od Los Angeles. Pomimo pomocy lekarzy nie udało się uratować jej życia.

Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły śmieci córki Elvisa.

Rodzina Lisy Marie Presley podpisała ważny dokument

Lisy Marie Presley stwierdzono śmierć mózgu. Poproszono rodzinę o podpisanie deklaracji DNR - poinformował portal TMZ. Do Not Resuscitation to deklaracja podpisywana przez pacjenta lub jego rodzinę przed operacją w przypadku jego prośby o niepodejmowaniu przez lekarzy resuscytacji w momencie zatrzymania u niego krążenia krwi lub oddechu. W przypadku podpisania deklaracji resuscytacja nie jest podejmowana. Pacjenci decydują się na podpisanie deklaracji zazwyczaj przed ryzykowną operacją, która grozi śmiercią mózgu, śpiączką itp.

Ze względu na fakt, że lekarze stwierdzili śmierć mózgu, członkowie rodziny Lisy Marie Presley podpisali DNR i zdecydowali, by nie reanimować jej w przypadku kolejnego zatrzymania akcji serca. Niestety, tak właśnie się stało... Lisa Marie wkrótce została uznana za zmarłą - przekazał informator portalu TMZ.

Lisa Marie Presley. Kim była?

Lisa Marie Presley była jedynym dzieckiem króla muzyki Elvisa Presleya. Jej legendarny ojciec zmarł w 1977 roku w wieku 42 lat na atak serca. Lisa miała wówczas zaledwie 9 lat.

Córka Elvisa Priscilli sama wiodła dość burzliwe życie. Na swoim koncie miała kilka małżeństw i rozwodów. Była żoną m.in. Danny'ego Keougha, z którym rozwiodła się w 1994 roku. Poślubiła też Nicolasa Cage'a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda.

W 2020 roku syn piosenkarki, 27-letni Benjamin Keough, który od dawna zmagał się z depresją i uzależnieniami, odebrał sobie życie.

Szczegóły pogrzebu Lisy Marie

Choć nie znana jest  na razie data pogrzebu Lisy, to już wiadomo, gdzie spocznie córka króla rock'n'rolla. 

Lisa Marie zostanie pochowana w Graceland w Ogrodzie Medytacji. Tam spoczywają już jej syn, Benjamin, jej ojciec Elvis oraz jego rodzice, Gladys i Vernon.

"Spocznie obok ukochanego syna, Bena" - przekazał mediom agent córki.

Zobacz też:

Córka Elvisa Presleya na ostrym dyżurze! Doszło do zatrzymania akcji serca

Marię Presley spotkała ogromna tragedia. Jej syn się zastrzelił. Po tym pogrążyła się w rozpaczy

Lisa Marie Presley nie żyje. Jedyna córka Elvisa zmarła nagle


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lisa Marie Presley | Elvis Presley | Priscilla Presley | Nicolas Cage
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy