Reklama
Reklama

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

Aida Kosojan-Przybysz przepowiedziała, jak potoczy się dalsza wojna w Ukrainie. Niestety, Ormianka nie ma dobrych wieści dla naszych wschodnich sąsiadów. Wszystko przez jeden, ważny element, który nazywa Kluczem.

Przepowiednia Aidy na 2023 rok: "To Rok Klucza"

Aida Kosojan-Przybysz, szerzej znana jako Aida zdobyła popularność w Polsce po tym, jak udało jej się przewidzieć pandemię w 2020 roku. Mówiła wtedy, że będzie to Rok Maski. Z kolei rok 2022 ukazał się jej jako Rok Korytarza - co również się sprawdziło. Korytarz kojarzy się z korytarzem humanitarnym, czym była Polska dla Ukrainy.

Reklama

Wizja Aidy na 2023 rok to optymistycznie brzmiący Rok Klucza. To właśnie w tym roku możemy rozwiązać sprawy, które od dawna nam ciążą na sercu i duszy: "Klucz to dla mnie bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy lub zamykamy drzwi - drzwi swojego serca, swojej duszy, nowych domów. Drzwi zawsze prowadzą nas w kierunku albo znanym nam już wcześniej, albo nowym" - mówiła Aida w rozmowie z Magdą Mołek.

Gorsze wieści natomiast ma Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa, który powiedział wprost, że rok 2023 nie tylko będzie ciężki, ale najbliższe 12 miesięcy to tylko wstęp do czegoś jeszcze gorszego! 

Aida o końcu wojny na Ukrainie. Nie ma dobrych wieści

Galopująca inflacja, nieczyste polityczne zagrywki, coraz bardziej napięte stosunki z innymi krajami i niepokój o jutro. Polacy mają powody do obaw, ponieważ zagrożenie ze strony nieprzewidywalnej Rosji nadal jet aktualne. Jednym z najczęstszych pytań o przyszłość jaką zadają Polacy, to: "Kiedy nastąpi koniec wojny na Ukrainie?". Niestety, wróżka Aida nie ma dobrych wieści.

Najnowsze przepowiednie Aidy Kosojan-Przybysz możesz obserwować na Instagramie @aida_kosojan_przybysz_official. , gdzie przekazuje swoje wizje i przemyślenia dotyczące bieżących zdarzeń, a także bliskiej przyszłości.

Kim jest jasnowidzka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz jest Ormianką. Urodziła się w Gruzji, mieszka w Polsce od około 30 lat. Jak sama o sobie mówi jest wizjonerką, kompozytorką, wokalistką, autorką tekstów, felietonistką i jasnowidzką. Dar przepowiadania otrzymała od swoich babek i prababek, który był w jej rodzinie od pokoleń przekazywany wyłącznie w linii żeństkiej. W latach 90. przyjechała do Polski na studiach. Poznała wtedy też swojego męża i została na stałe w Polsce.

Zobacz też:

Aida zobaczyła co stanie się w 2023 roku. Jasnowidzka mówi o kluczowym czasie. Co to oznacza?

Wróżka Aida ma dla Polaków ważną radę. Może znacząco zmienić życie...

Wróżka Aida przepowiada, jaki będzie 2023 rok: "Rok klucza" 

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Jackowski miał wizję w sprawie Iwony Wieczorek: "Ciało już nie istnieje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie | przepowiednie Aidy
Reklama
Reklama
Reklama