Reklama
Reklama

Wróżka Aida ma dla Polaków ważną radę. Może znacząco zmienić życie…

Wróżka Aida Kosojan-Przybysz (53 l.) cieszy się popularnością wśród fanów ezoteryki, którzy zamiast mrożących krew w żyłach przepowiedni dotyczących końca świata, wolą skupić się na rozwoju osobistym. Dla osób poszukujących wewnętrznej harmonii, ma ważną radę do zastosowania w trybie natychmiastowym.

Pochodząca z ormiańskiej rodziny Aida Kosojan-Przybysz jest jedną z najbardziej wpływowych wróżek w polskim show biznesie, chociaż osobiście woli określenie „wizjonerka”. Doradza polskim celebrytkom, między innymi Weronice Rosati i Grażynie Wolszczak. 

Wróżka Aida stawia na rozwój osobisty

W przeciwieństwie do sławnych kolegów z branży ezoterycznej: Krzysztofa Jackowskiego i Wojciecha Glanca, którzy lubią straszyć katastrofami o mniej lub bardziej globalnym zasięgu, wróżka Aida woli skupiać się na kwestiach związanych z rozwojem osobistym. 

Reklama

Rady z tej dziedziny cieszą się coraz większa popularnością. W ostatnich czasach rośnie liczba osób, które w natłoku informacji ze świata, doniesień o epidemiach, wojnach i walkach politycznych, szukają spokoju wewnętrznego. 

Z myślą o nich Aida Kosojan-Przybysz regularnie zamieszcza na swoim Instagramie wskazówki, dotyczące sposobów uzyskania wewnętrznej harmonii, niezależnie od zawirowań, targających światem zewnętrznym. 

Rada Aidy na 2023 rok

Jej rady można uznać za ogólnikowe, jednak dzięki temu nie sprawiają wrażenia, jakby mogły komukolwiek zaszkodzić. Ci zaś, którzy we wpisach Aidy szukają ukojenia, prawdopodobnie je odnajdą. 

W swoim najnowszym wpisie wróżka Aida zachęca do zdrowego egoizmu i zachęca, by pokochać siebie:

"Nie szukaj siebie daleko. Znajdziesz siebie bardzo blisko.Jesteś dla siebie na wyciągnięcie ręki, tylko ją sobie podaj. Obejmij własne ramiona. Usłysz własny głos. Wybierz rytm własnego serca i poruszaj się we własnym tempie. Bo Ty, to Ty. Podejmuj decyzje w miłości i z miłością do siebie. I nigdy o sobie nie zapominaj". 

Brzmi jak całkiem przyjemne postanowienie noworoczne…

Zobacz też:

Wróżka Aida już wie, jaki będzie 2023: "Będzie rokiem klucza"

Aida zdradza sposób na duchowe szczęście. Oto jej wskazówki: "Miłość do siebie i życia"

Wizjonerka Aida podzieliła się nowym przesłaniem. „Na wyciągnięcie ręki”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy