Reklama
Reklama

Aida zdradza sposób na duchowe szczęście. Oto jej wskazówki: "Miłość do siebie i życia"

Aida Kosojan-Przybysz we wtorek, 29 listopada postanowiła podzielić się przepowiednią, a bardziej przesłaniem dla Polaków na najbliższe tygodnie. Tym razem wróżka podkreśliła to, jak zawsze jest poczucie spełnienia i zadowolenia z siebie. Ciepłe słowa otuchy z pewnością przydadzą się każdemu. Oto przemyślenia Aidy, z którymi podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Aida: wizje ormiańskiej jasnowidzki

Wróżka Aida, jasnowidzka Aida lub jak inni wolą, po prostu Aida Kosojan-Przybysz to dobrze znana Polakom duchowa inspiratorka. Choć z pochodzenia jest Ormianką, to w latach 90. Z Gruzji przyjechała do Polski na studia. Wtedy poznała swojego męża i została tutaj na stałe. Co ciekawe, miłość w naszym kraju przewidziała jej... babcia. W rodzinie Aidy to kobiety dziedziczą dar jasnowidzenia.

Reklama

Aida motywuje Polaków. Oto jej duchowe wskazówki na najbliższy czas

Tym razem Aida podzieliła się nowym przesłaniem dla Polaków na swoim Instagramie. Regularnie dodaje na nim posty, w których informuje o sposobie na łagodniejsze spostrzeganie siebie, lepszy sposób na skupienie się na własnych potrzebach, o samoakceptacji i zadowoleniu z życia.

"Za kurtyną przyszłości jest twoje jutro, które zależy od twojego dzisiaj. Zabierz w jutro siebie ufającego sobie i wierzącego w siebie, jak kiedyś, kiedy marzyłeś zostać pilotem, kosmonautą, lekarzem, weterynarzem. Zabierz siebie pełnego nadziei, cieszącego się z małych radości" - zaczęła wpis Aida.

Wrożka Aida i nowe przemyślenia. Oto jej wskazówki na duchowe szczęście: "Miłość do siebie i życia"

Aida nie zakończyła tematu, lecz wyjawiła, jaki jest jej sekret na duchowe szczęście. 

"Ilu z nas zrealizowało swoje plany? Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła, a ilu osobom one zostały wyrwane, złamane? Co nas odbudowuje? Higiena duszy: odpuszczanie, wybaczenie. Budowanie jutra na świeżych, mocnych fundamentach miłości do siebie i życia".

Fani dziękują Aidzie Kosojan-Przybysz: "Cudowne przesłanie"

Pod każdym postem wróżki Aidy pojawiają się komentarze pełne wdzięczności. Wielu fanów uważa słowa wizjonerki za wręcz "dotykające duszę". Większość komentarzy pochodzi od kobiet, które czują ogromne wzruszenie słowami Aidy i nie zamierzają się kryć wobec niej z ciepłymi słowami.

"Dziękuję za te słowa, esencja"

"Piękne i budujące"

"Cudowne przesłanie. Dziękuję Pani Aido"

"Dobrze, że jesteś Aiduś"

"Dziękuje tego mi dzisiaj trzeba było"

Zobacz też:

Przepowiednia Aidy na 2023 rok. Zwraca uwagę na... trójkąt mocy. "Jedną rzecz mogę zdradzić"
Wróżka Aida szczera jak nigdy. Apeluje do Polaków: "Nie jest łatwo"

Wizjonerka Aida pilnie zwróciła się do wszystkich Polaków. Wizja poraża!

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2023 rok: "Wszystko będzie odbierane"

Katar 2022. Krzysztof Jackowski widział, co stanie się z reprezentacją Polski na mundialu!\

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie | przepowiednie 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy