Reklama
Reklama

Wróżka Aida wyznaje: "Dzisiaj anioły są naszymi listonoszami". Niebywałe, co właśnie się dzieje!

Wróżka Aida pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. To właśnie dzięki Instagramowi może przekazywać im swoje wizje i przeczucia. Tym razem poruszała temat Nocy Świętojańskiej i nocy proroczych snów. Jasnowidzka poleciła, co należy zrobić jeszcze dzisiaj!

Aida Kosojan-Przybysz to nie tylko jasnowidzka, ale i piosenkarka ormiańskiego pochodzenia. To jednak dar zaglądania w przyszłość przyniósł jej ogromną rozpoznawalność. Wizjonerka jasnowidzenie miała odziedziczyć po matce i babci.

Wróżka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którym radzi, na co powinni w danym dniu zwrócić uwagę i na czym się skupić. Ty razem nawiązała do minionej nocy, która okazała się Nocą Świętojańską.

Wróżka o Nocy Świętojańskiej

Kosojan-Przybysz wyjaśniła, że noc proroczych snów szczególnie była ważna dla jej rodziny, bowiem jej babcia sny traktowała "jako znaki od przodków lub podszepty aniołów". Wróżka przyznała, że jesteśmy teraz w czasie "wysokiej intuicji".

Reklama

Mistyczka w przeszłości podkreślała, że nauczyła się korzystać ze swojego daru, mając zaledwie trzynaście lat. Stwierdziła również, że już jako 5-latka wykazywała pewne... instynkty. Udało jej się m.in. odnaleźć zaginioną drabinę sąsiadów.

Aida mówi, co trzeba zrobić jeszcze dziś!

Mimo że specjalnością Aidy jest odnajdywanie zaginionych osób, to wróżka nie rezygnuje z niemalże codziennych "wizji", którymi dzieli się w swoich mediach społecznościowych. Tym razem oprócz Nocy Świętojańskiej poinformowała także, że "strzały amora latają w powietrzu".

Skorzystacie z jej przepowiedni?

Zobacz też:

Doda reklamuje suple i napina umięśniony brzuch! Przy okazji odsłoniła nagi biust... 

Dagmara Kaźmierska prezentuje efekty liposukcji! Nowy wygląd "królowej" zaskakuje...

Nikita Dragun z gigantycznym dekoltem pomyka po ulicach Hollywood! Cały biust na wierzchu!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy