Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz z Człuchowa w swojej najnowszej wizji widział poważne tarapaty polskiego miasta. Czy faktycznie jego mieszkańcom grożą kłopoty? Oto nowa przepowiednia wizjonera dla jednego z miast w województwie kujawsko-pomorskim.

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Krzysztof Jackowski raz za razem przepowiada Polakom mało optymistyczne wizje przyszłości. Wcześniej jasnowidz był angażowany między innymi do poszukiwania Iwony Wieczorek, a także wypowiadał się na temat zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka czy poszukiwanego Jacka Jaworka. Wiele osób prywatnych korzysta z usług Jackowskiego, a jego sposobem na reklamę jest dzielenie się z wizjami na YouTubie.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego mówi o upadku polskiego miasta. Rok 2023 będzie kluczowy

Tym razem Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dla "Super Expressu". Zdradził też, że przewidział ogromny kryzys finansowy jednego z miast Polski. O które miasto chodziło?

Reklama

Wizja na 2023 rok nie brzmi optymistycznie dla... Bydgoszczy. Jackowski przewidział "zapaść finansową", która ma bezpośredni związek z problemami ekonomicznymi w całym kraju. Czy faktycznie będzie aż tak źle, jak przewiduje to jasnowidz?

Jasnowidz Jackowski widzi wielką zapaść! Bydgoszcz będzie miała kłopoty

Jaki będzie 2023 rok? To pytanie zadawało i nadal zadaje sobie wiele osób. Wciąż trwająca wojna, problemy z energetyką, ogromna inflacja nie napawają optymizmem. Niestety Krzysztof Jackowski nie pocieszy swoją wizją bydgoszczan.

"Nastąpi wielka zapaść finansowa i to mi się kojarzy z Bydgoszczą. Bydgoszcz będzie musiała wielkie cięcia finansowe zrobić. Włodarze Bydgoszczy będą mieli problem ze stworzeniem bardzo wątłego budżetu dla tego miasta" - przewidział w najnowszej wizji jasnowidz Jackowski.

Zobacz też:

Co łączyło Iwonę Wieczorek i "Krystka" z Zatoki Sztuki? Więcej, niż wszystkim się wydaje

Jackowski miał wizję w sprawie Iwony Wieczorek: "Ciało już nie istnieje"

Mama Patryka Kalskiego przerywa milczenie. Miał powiązania z Zatoką Sztuki: "Zapłacił najwyższą cenę"

Maja Rutkowski wspiera mamę Iwony Wieczorek: "Cały czas będzie walczyła, aby poznać prawdę" [POMPONIK EXCLUSIVE] 

Krzysztof Jackowski o zaginięciu Iwony Wieczorek: Stały się tam dziwne rzeczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama