Reklama
Reklama

Aida zobaczyła co stanie się w 2023 roku. Jasnowidzka mówi o kluczowym czasie. Co to oznacza?

Jasnowidzka Aida, której przepowiednie cieszą się dużym powodzeniem, ma dla nas nowe przesłanie. Przyjrzała się najbliższym miesiącom i temu, co nas czeka. Co takiego wróżka zobaczyła w swoich najnowszych wizjach?

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Jako dziecko zdała sobie sprawę, że widzi więcej niż inni, ale dopiero jako nastolatka świadomie zaczęła z tego korzystać. Jej przepowiednie cieszą się sporą popularnością. 

Przepowiednie wróżki Aidy na razie się sprawdziły

Najsłynniejsza wizjonerka przewidziała pandemię, a o roku 2022 mówiła, że będzie on jak wędrówka korytarzem. Ludzie mają czuć, że znaleźli się w momencie przejścia, i poszukiwać właściwych drzwi. Miała dla wszystkich radę, by wystrzegali się strachu, który dekoncentruje myśli.

Reklama

"To jest rok dążenia do samego siebie. Iść do przodu człowiek może, wybierając te drzwi, do których dąży. Kluczyk jest myślą. Uważam, że człowiek projektuje sobie to, co chce mieć, a jeżeli jest pogrążony w strachu, w lękach... a w nas jest moc" - tłumaczyła wizjonerka.

Przepowiednie Aidy na 2023 rok

Aida, ormiańska jasnowidzka, opublikowała właśnie swoje najnowsze wizje. Dotyczą one 2023 roku. Co takiego zobaczyła?

"Rok 2023 ukazał mi się jako rok klucza. Dla mnie to jest bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy drzwi swojego serca, swojej duszy, ale też domów" - mówi Aida w najnowszym przesłaniu.

Rok wcześniej była droga, teraz drzwi. Zatem zmierzamy w dobrym kierunku. Aida określiła ten nadchodzący czas jako drogę w nową, nieznaną przestrzeń. Wizjonerka zaznaczyła, że to rok, na który mamy spory wpływ, w przeciwieństwie do ostatnich lat. Przez ostatnie miesiące według jasnowidzki na nasze życia wpływała energia zewnętrzna.

"To jest dobry czas na zamknięcie różnych spraw, które nas bolą od lat"- zaznaczyła Aida.

Zdaniem Aidy niektórzy będą też wracać do starych spraw, problemów, by je domknąć.

Przepowiednie innych jasnowidzów na 2023

Krzysztof Jackowski jasnowidz z Człuchowa powiedział wprost, że rok 2023 będzie ciężki, ale najbliższe 12 miesięcy będą tylko wstępem do czegoś jeszcze gorszego! Na razie Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla osób, które aktywnie korzystają ze świadczeń socjalnych. Nie wiadomo, czy te instytucje w ogóle przetrwają!
Wszelkie działania będą prowadzone tak, aby "obniżyć potrzeby obywateli". Zacznie się od zapaści ekonomicznej, przez którą będzie fala bezrobocia. Lęk obywateli jest jak najbardziej zasadny, ale też ma swój cel.

Z kolei tarociska Anna Kempisty twierdzi, że przyszły rok rysuje się pod względem ekonomicznym mało obiecująco.  "Obiecanki czy informacje, że to się zatrzymało, moim zdaniem, nie będą prawdą. Czeka nas krach. Ci, którzy zarabiają na inflacji, będą bardzo zadowoleni. Ci, którzy płyną z inflacją, popłyną dalej, niż by chcieli" - powiedziała tabloidowi.

Zobacz też:

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy: "To moc nieskończoności"

Wróżka Aida wyjawia, co się wydarzy jeszcze dziś! Szokujące słowa!

Przepowiednia świętej Łucji dla Polski. Mistyczka widziała losy naszego kraju w swoich wizjach!

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Apeluje do Polaków: "Nie jest łatwo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy