Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wojciech Glanc przepowiada: "To dopiero nadchodzi. Zacznie się w połowie maja..."

Wojciech Glanc podzielił się z nami swoją wizją na najbliższe tygodnie i miesiące. Jak mówi, Polaków czeka bardzo ciężki okres. Choć nie dosięgną nas działania wojenne, w wakacje zrobi się bardzo nerwowo. "To dopiero nadchodzi, zacznie się w połowie maja. W czerwcu i lipcu będzie tych problemów dużo więcej" - słyszymy. Jasnowidz przepowiada również śmierć Putina, który rzekomo zostanie otruty.

Wojciech Glanc to obok Krzysztofa Jackowskiego jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów i wizjonerów. Popularność zdobył, biorąc udział w drugiej edycji programu "Big Brother", gdzie jako brzuchomówca nie rozstawał się z lalką Eustachym.

Od kilku lat zajmuje się tarotem, hipnozą i jasnowidzeniem. W internecie regularnie dzieli się swoimi wizjami i przepowiedniami.

Wojciech Glanc i jego przepowiednia na najbliższe tygodnie: "Polakom będzie coraz trudniej"

Jak mówi nam jasnowidz, najbliższe tygodnie i miesiące będą dla Polaków bardzo ciężkie, i to nie tylko ze względu na panującą drożyznę, która tak naprawdę zacznie się dopiero w czerwcu, ale i utrudnienia w ruchu lądowym i powietrznym.

Reklama

Podkreśla jednak, że "Polakom będzie żyło się coraz trudniej". Wysokie ceny, utrudnienia administracyjne i finansowe. Trudności zaczną się piętrzyć...

Wojciech Glanc: w czerwcu będzie bardzo nerwowo. Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony

Jak się okazuje Polaków czekają nie tylko horrendalnie wysokie ceny, ale i poważne problemy komunikacyjne wywołane przez realne zagrożenie terrorystyczne, z którym borykać będzie się cała Europa. Zdaniem Glanca odczujemy to już za kilka dni...

Już w czerwcu wiele osób będzie miało problem z powrotem do kraju z wakacyjnego wypoczynku. Ruch w Europie zostanie sparaliżowany "fałszywymi alarmami bombowymi" - mówi Glanc.

To jednak nie koniec. Jasnowidz uważa, że "na terenie naszego kraju dojdzie do serii prowokacji, które wywołają panikę".

"Putin otruty moskiewskimi metodami"

Wojciech Glanc podzielił się również z nami wizją dotyczącą Władimira Putina. Jego zdaniem dni przywódcy Rosji są już policzone. W otoczeniu polityka pojawiły się bowiem osoby, które zagrażają jego życiu.

W swojej kolejnej wizji Wojciech Glanc mówi o zatopionym okręcie na Bałtyku. Widzi dużo niejasności, "tak jakby władze państw bały się nazwać sprawę po imieniu".

"Demon znów się budzi. Mołdawia będzie kolejną ofiarą po Ukrainie"

9 lub 10 maja ma rozpocząć się inwazja na Mołdawię, gdzie - zdaniem jasnowidza Glanca - "Putin użyje paskudnej broni". Zdecydowanej reakcji państw NATO jednak rzekomo nie będzie. Sama wojna potrwa wiele lat.

W jego wizji pojawił się również nagłówek: "Polski celebryta zastrzelony przez Rosjan", szczegółów Glanc jednak nie potrafi podać.

Zobacz też:

Mikołaj Krawczyk nie płaci alimentów. Komornik domaga się 170 tys. zł zaległości

Peja ostro o Marku Suskim. Jego słowa nie nadają się do cytowania

Matura 2022 z języka angielskiego. Zobacz odpowiedzi i arkusz CKE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama