Reklama

Reklama

Reklama

Jasnowidz Wojciech Glanc miał wstrząsającą wizję. Wyjawił, co czeka Polskę! "To już zacznie być odczuwalne w tym roku"

Wojciech Glanc podzielił się swoją kolejną wstrząsającą wizją. Mężczyzn dwa tygodnie przed inwazją Putina na Ukrainę przewidział, że dojdzie do wojny. Tym razem mówi o atakach za pomocą broni biologicznej. Zna też przyszłość Putina i wyjawił, co czeka Polskę. Nie są to dobre wieści...

W ostatnim czasie znów obrodziło przepowiedniami jasnowidzów. Media odkopały m.in. starą przepowiednię Baby Wangi, a z nadal żyjących swoje wizje przekazują m.in. Krzysztof Jackowski czy Aida. Teraz przebić ich usiłuje Wojciech Glanc. 

Mężczyzna przekonuje, że ma nadprzyrodzone zdolności i przewiduje przyszłość. Ostatnio ostrzegał, że Putin użyje broni chemicznej albo biologicznej. 

Wojciech Glanc miał wstrząsającą wizję

"To przeczucie niestety mam już od dłuższego czasu (...) widzę padających na ziemię ludzi jakby bez przyczyny. I pojawia się jakiś dziwny dźwięk o bardzo wysokim tonie, który zabija, albo przynajmniej paraliżuje (...) Widzę jakiś pojazd, z jakimiś dziwnymi urządzeniami i to taki niepozorny (...) rodzaj jakiejś broni, o której jeszcze nie słyszeliśmy (...) to działa bardzo lokalnie i bardzo precyzyjnie. Po prostu na pewno usłyszymy o tym, że użyto jakiejś nowej broni (...) nie mówimy tu o czołgu, nie mówimy o rakiecie. Lokalnie zostanie użyta też jakaś broń biologiczna" - wieszczył Glanc.

Reklama

Teraz z kolei zabrał głos w sprawie przyszłości Putina. Jasnowidz przewiduje jego rychły koniec!

"Widzę Putina kiwającego głową (...) Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się (...) Ale jest ciepło, lato (...) Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę" - twierdzi Glanc.

Glanc nie ma dobrych wieści dla Polaków

Jasnowidz ma też fatalne wieści dla Polaków. Przewiduje straszne rzeczy, które mają się ponoć wydarzyć.

"Poczekajcie, aż w Polsce pojawi się pięć milionów uchodźców (...) Uważam, że Polskę czeka kryzys, który będzie można nazwać głodem i to już zacznie być odczuwalne w tym roku (...) Agresja na ulicach, będą ataki na ludzi, jakby chcący zlinczować (...) znów stan wyjątkowy prawdopodobnie" - dodał. 

Cóż, aż trudno skomentować tak szalone wizje...

Zobacz też:

Pavlović zaskoczona kłopotami Pili Pili: Jestem skołowana

Agnieszka Woźniak-Starak powierzyła pupila nowemu chłopakowi. Pies był ulubieńcem jej męża

Edyta Pazura zachwyciła ponętnym kadrem. Oto, kto zrobił zdjęcie...

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy