Reklama
Reklama

Baba Wanga: Odkryto jej przerażającą przepowiednię o Putinie! To nie wróży nic dobrego!

Baba Wanga nazywana bywa "Nostradamusem z Bałkanów". Przypisuje się jej przepowiedzenie ataków na World Trade Center czy śmierć księżnej Diany. Mistyczka w swych proroctwach mówiła też o Władimirze Putinie. Oto co przepowiedziała prezydentowi Rosji. Wielu zachodzi teraz w głowę, czy wróżba się spełni...

Po ataku Rosji na Ukrainę w mediach pojawiła się masa wypowiedzi licznych ekspertów. W pewnym momencie do głosu zaczęli dochodzić także jasnowidze i wróżki. 

Ci bowiem twierdzą, że w swych wizjach widzą, jaka czeka nas przyszłość. Oczywiście należy na to patrzeć z przymrużeniem oka. 

Oczywiście w Polsce prym wiedzie Krzysztof Jackowski, ale i ostatnio wróżka Aida nieźle się rozkręciła w kwestiach związanych z wojną. 

Przepowiednie Baby Wangi

Na świecie ostatnio przypomniano z kolei wróżbę słynnej Baby Wangi. Mistyczka nie żyje już od wielu lat, ale to jej przypisuje się wiele przepowiedni, które miały się po latach ziścić. 

Reklama

Wanga miała przewidzieć m.in. wybuch elektrowni w Czarnobylu, tsunami w Indonezji w 2004 roku, upadek bliżniaczych wież w USA oraz... pandemię korornawirusa. 

Swego czasu miała wizję dotyczącą pewnego Rosjanina, która zdobędzie potężną władzę na świecie. 

Dziś oczywiście powrócono do tych wróżb. Co zatem mówiła przed laty o Putinie?

Ponoć przewidziała, że zostanie on "panem Kremla" i podała nawet jego imię "Władimir", choć 27-letni wówczas Putin dopiero zaczynał swoją przygodę z KGB i sam zapewne nie marzył, że zdobędzie taką władzę...

Baba Wanga o Putinie

"Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty - chwała Władimira, chwała Rosji" - miała powiedzieć Baba Wanga w 1979 roku.

Niestety, z jej wizji wyłania się także ponury obraz naszej przyszłości. Mistyczka przepowiedziała bowiem, że Rosja zawładnie światem.

"Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszyscy zostaną przez nią usunięci z drogi i nie tylko się ostanie, ale także stanie się panią świata" - prorokowała staruszka, dodając że dojdzie do wybuchu III wojny światowej oraz użycia broni jądrowej. 

Oby jednak tym razem się myliła...

Zobacz też:

Fani royalsów na tropie ciąży. Brat księżnej Kate wygadał się

Anna Skura jeździ z psem na skuterze. Fala krytyki w komentarzach!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Baba Wanga
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy