Reklama
Reklama

​Peja ostro o Marku Suskim. Jego słowa o polityku nie nadają się do cytowania

Inflacja i kolejne podwyżki stóp procentowych powodują, że wielu Polaków zaczyna mieć poważne kłopoty ze spłatą kredytów. Tymczasem polityk PiS Marek Suski lekceważąco wypowiada się na temat ich sytuacji. Słowa polityka rozwścieczyły znanego rapera Peję.

Marek Suski to polityk PiS, który jest częstym bohaterem memów i internetowych żartów. Jego wypowiedzi niejednokrotnie pokazały, że polityk jest niedoinformowany i nie umie ocenić rzeczywistości. Po jego wypowiedzi na temat kredytów o Suskim znowu zrobiło się głośno. 

Matek Suski ma dobrą radę dla kredytobiorców

W czwartek 5 maja kolejny raz Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe. To już ósma podwyżka w tym roku. Każda z nich oznacza, że raty kredytów wzrosną. To fatalna informacja dla Polaków, którzy wzięli pożyczki w bankach. Raty, które co miesiąc wpłacają w ramach spłaty, to coraz większy koszt i obciążenie dla domowego budżetu. W porównaniu z październikiem ubiegłego roku rata kredytu wzrosła aż dwukrotnie! Do tego dochodzi gigantyczna inflacja, powodująca wzrost cen wszystkich nieomal towarów. Jak sobie z tym poradzić? Dziennikarz Radomir  Wit spytał polityka PiS, co miałby do powiedzenia tym, którzy borykają się z coraz wyższymi ratami kredytów. Marek Suski bez wahania odpowiedział. Miał dla kredytobiorców dobrą radę:

Peja nie wytrzymał. Ostro ocenił Suskiego

Reklama

Słowa polityka rozwścieczyły Polaków. W sieci, szczególnie na Twitterze nie zostawiono na Marku Suskim suchej nitki. Kredytobiorcy "dziękują za cenną radę" i twierdzą, że przy najbliższym wyborach będą o niej pamiętać. 
Również raper Peja (posłuchaj!) postanowił włączyć się do dyskusji. Peja, a właściwie Ryszard Andrzejewski jest legendą polskiego hip-hopu. Artysta jest uważnym obserwatorem życia społecznego i bezkompromisowo lubi zabierać głos w wielu sprawach. 

Tym razem Peja nie komentował słów Marka Suskiego, tylko w relacji na Instagramie ocenił cyniczną postawę polityka wobec dużej liczby Polaków. Widać, że członkowi hip-hopowej grupy Slums Attack puściły nerwy. To, co napisał, niestety nie może zostać zacytowane w całości.

Zobacz też:

Bestsellery Empiku 2021. Mata zaliczył wpadkę. Peja komentuje

Mikołaj Krawczyk od lat (!) nie płaci alimentów? Komornik domaga się ponad 170 tysięcy zaległości!

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Peja
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy