Reklama
Reklama

Wojciech Glanc nie ma wątpliwości co do przyszłości Górniak. Oto co zobaczył w swojej wizji!

Edyta Górniak (50 l.) od pewnego czasu wiedzie życie singielki. Jednak w jej życiu już wkrótce pojawi się ktoś, dla kogo gwiazda estrady straci głowę. Tak przynajmniej twierdzi wróżbita Wojciech Glanc. Czy jego przepowiednia się spełni?

Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak

Edyta Górniak ma za sobą kilka związków z popularnymi mężczyznami. Gwiazda przed laty była m.in. z Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką czy Robertem Kozyrą. Wreszcie związała się z muzykiem Dariuszem Krupą - gitarzystą z jej zespołu. Zanim wzięli ślub w 2005 r., rok wcześniej przyszedł na świat ich syn, Allan Karol Krupa. To jedyne dziecko piosenkarki. Związek z Krupą zakończył się jednak po 5 latach rozwodem. To i tak długo przetrwał związek, o którym gwiazda już w chwili ślubu wiedziała, że jest skazany na niepowodzenie. 

Reklama

Edyta Górniak, która jest osobą bardzo uduchowioną i wierzy nie tylko zwykłe postrzeganie  jeszcze przed weselem z Dariuszem Krupą otrzymywała sygnały, że narzeczony nie jest mężczyzną jej życia... "Dzień przed ślubem wiedziałam, że to małżeństwo to nie to. Niestety... Nawet wtedy poszłam do wróżki. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, by zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci, może skontaktuje się ze mną przez karty. Ale wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu" - wyznała wokalistka w show My Way.

Bolesny rozwód Górniak

Po latach od rozwodu Edyta Górniak wyznała, że mąż ją okradł, odizolował od życia. Zdecydowała się na ostateczne zakończenie relacji po tragicznym wypadku, kiedy to Dariusz Krupa, będąc pod wpływem kokainy, potrącił śmiertelnie przy Al. KEN w Warszawie 63-letnią kobietę.

Dalsze życie uczuciowe Edyty również było burzliwe. Gwiazda przez 4 lata była związana z prawnikiem Piotrem Schrammem, następnie z amerykańskim aktorem Williamem McKinneyem, kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim - to z nim była w ciąży, którą straciła w 2018 r., mając 46 lat. Obecnie prowadzi życie singielki, skupiając się na własnej przestrzeni i swojej jedynej pociesze - Allanie, który idzie w ślady mamy i zaczyna karierę na muzycznej scenie. 

Edyta Górniakod pewnego czasu nie pokazuje się z żadnym mężczyzną. Piosenkarka zdecydowała się na życie singielki. Podróżuje po świecie, kontaktuje ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele rozprawia o życiu duchowym. Nie wspomina jednak o uczuciach.To wkrótce ma się zmienić. 

Wojciech Glanc przewiduje, że Edyta Górniak się zakocha

Zdaniem popularnego wróżbity Wojciecha Glanca, już wkrótce w życiu Edyty Górniak pojawi się miłość. Jasnowidz zobaczył divę w swojej wizji. W jej przyszłości dostrzegł zupełnie nową miłość. Zdaniem Glanca to będzie związek na długie lata! 

"Tak, pani Edytka znajdzie sobie partnera na długie lata. To jeszcze młoda dziewczyna jest! Na razie to jest etap poszukiwania samej siebie. Z jednej strony kariera zawodowa, to wszystko, co robiła wcześniej, poszło trochę w odstawkę. W tej chwili ona jest troszkę pogubiona, szuka różnych rzeczy. Ona musi się na nowo odnaleźć" - mówi jasnowidz Wojciech Glanc w rozmowie z "Super Expressem".

Zdaniem wróża nadchodzi kres samotności wokalistki. Jej syn Allan ułożył sobie życie, znalazł partnerkę, z którą zamieszkał, więc reraz Edyta może skupić się na sobie.

"Z drugiej strony widzę wprost, że jest taka szansa, i to bardzo duża, że nie będzie samotna w życiu. Będzie miała obok siebie życzliwą, bliską osobę. Nie wiem czemu tyle to trwa, ale być może ona musi do tego dojrzeć. Wpływ może na to mieć również jej syn, w którego sprawy jest mocno zaangażowana. Edyta Górniak szuka szczęścia, podczas gdy to szczęście mogłaby już znaleźć. Ono jest dosyć blisko" - twierdzi wróżbita Wojciech Glanc.

Zobacz też:

Edyta Górniak szykuje dla syna prawdziwą petardę. Nie do wiary, co chce mu sprawić na urodziny [POMPONIK EXCLUSIVE]

TVP wyjaśnia aferę z wygraną Blanki na Eurowizji. Mamy oświadczenie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak padła ofiarą szantażu! Wrzuciła do sieci wściekłą odpowiedź na żądania szantażystów

Allan Krupa zamieszkał z dziewczyną. Zdradził, jak zareagowała Edyta Górniak [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama